2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
ne güzel yazmışsınız ellerinize sağlık

Benimi de eski cihazdı canım bende hastaneyi ayağa kaldırdım içeri bir de eşimi falan almadılar öldüm öldüm dirildim pişman oldum anestesiz çektirdiğime ama makine dediğin gibi çok önemli

Benim çevremde de tüm gebe arkadaşlarım kendi doğumlarından önce benim kaygılarımla dalga geçiyorlardı şimdi hepsi sezaryen candır diyor insan psikolojisi çok farklı bir şey. Belki profesyonel birinden destek alıp onunla konuşmak isteyebilirsin ya da eşinle birlikte bir doğuma hazırlık kursuna gidebilirsiniz. Doğuma hazırlık kursu benim doğuma bakış açımı çok değiştirdi olumlu anlamda. Dünyada doğumdan en çok korkan insan ben olabilirim hala da kaygılarım var ama artık denemek istiyorum. Eğer normal doğum düşünüyorsan belki bir doula bulmayı da düşünebilirsin.

Eskiden herkes normal doğum derdi şimdi sezeryan ama etkilenmek biraz da kişiye bağlı sonuçta herkes kendi bedenini ve acı eşiğini biliyor psikolojisini de aynı şekilde kendine inanandıktqn doktora güvendikten sonra kimin ne dediği de çok önemsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…