2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Emzirme atleti aldım 3 tane pierre cardinden 1 tanede emzirme sütyeni aldım kullanmayı düşünmüyorum o yüzden yinede elimde bulunsun diye sırf merakımdan temudan aldım mama konusunda bi şey diyemem ama bence süt pompası mutlaka olmalı hem normal doğum düşünenler için hemde sezaryen düşünenler için

Pompa aldım canım onu yanıma alıcam zaten ne bileyim süt gelmezse aç kalır mı acaba falan diye düşünüyorum. Bir de gece doğarsa mesela gidip nerde bulcaz o saatte falan garanti yanımda olsun mu dedim. Emzirme atleti ben almadım ya sence gerekli mi? Ben göğüs ucu belli etmeyen rahat bi çamaşır arıyorum aslında eve gelen giden olduğunda değiştirmeyeyim.

Kızlar şimdi yarın bana eşlik etmek isteyen var mı
Sağlıklı beslenme ve yürüyüş şeklinde gideceğim İnş
Yürüyüşe üşeniyorum o yüzden yanıma arkadaşlar arıyorum motive edersek birbirimizi götürürüz diye düşünüyorum

Ben emzirme sütyeni aldım ama atletli olanlar daha mantıklı geldi. Şimdi Bi de ondan alıcam nolur ne olmaz diye. Sütyenin üstüne de illaki atlet giymem lazım. Ben atletsiz duramam. Hava da serin olursa

Kaçta çıkmayı düşünüyorsun yürüyüşe? Eşlik edebilirim diye düşünüyorum

Süt için bir şey yaptılar mı acaba önden?

Ben emzirme sütyeni aldım ama atletli olanlar daha mantıklı geldi. Şimdi Bi de ondan alıcam nolur ne olmaz diye. Sütyenin üstüne de illaki atlet giymem lazım. Ben atletsiz duramam. Hava da serin olursa
Ya ben hayatımda hiç atlet giymedim diyebilirim o yüzden alışkın değilim, biri bana sımsıkı yapışmışsa hep onunla geziyorum gibi geliyor bunalıyorum ama bakınıcam bende bi

Evet gittim canım bende de bişey çıkmadı Allah'a şükür yatıp dinlenmemi söylediler

Ben baya sıkıntıdayım kızlar gece uykusu haram oldu bana 3 4 saat anca uyuyorum ayaklarımın şişi inmiyor sabah uyandığımda elim ayağım ağrıyor şişlikten
Devamlı karnımın üst bölgesine toplanıp kasılıyor o da ağrı yapıyor gündüz rahatsız ediyor gece uyandırıyor nasıl geçecek bu 4 hafta böyle

4 hafta kaldıysa yine iyiii.. gerçekten hamilelik sandığımdan daha zormuş herhangi ciddi bir sıkıntı yaşamama rağmen çok şükür. Sırt ağrımdan ağlıcaktım bugün nerdeyse.. ve her gece uyamıyorum sonra zor uyuyorum eklemlerim ağrıyor senin gibi bu şikayetlerimizi azaltan ne varsa onları yapcaz mecbur

Tam 32+0da mı aldınız

Göğüs kalkanı, gümüş kapak, göpüs pedi, süt pompasını sabit tutması için sütyen yada atlet iyi oluyomuş bana öyle dediler
Bende sütyenle rahat edemem diye atlet aldım 2 tanede yarım atlet tarzında sütyenim vardı zaten dışarı çıkarken onları kullanırım diye düşünüyorum

Bence mamaya gerek yok ben almayı düşünmüyorum hastanelerde oluyormuş bir de eczaneden alınabilir ama kaşık biberon koyabilirim diye düşünmüştüm
Öyle bir hizmet mi var
Hastanelerde kıyafet oluyormuş ama ne biletim ben kendi yıkayıp ütülediğim kıyafetlerin giydirilmesini isterim ona göre yanıma almayı düşünüyorum bir valize hepsi sığar
Emzirme sütyeni marks and spencerdan iki tane iki tane imerden aldım bir de kruvaze ve spor sütyeni gibi olanlar var yarım atlet onlardan da aldım ben evde crop gibi giyerim diye onları trendyoldan aldım bence hepsi güzel atletleri de imerden aldım onlar da güzel. Alacaksanız hep normal bedeninizden büyük almanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…