2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Kuzum rapor alacaktım ama doğum raporunun parasını etkiler diye almadım iş yeri ile anlaştım gelemiycem diye evime taşıdım bütün sistemi

Kuzum rapor alacaktım ama doğum raporunun parasını etkiler diye almadım iş yeri ile anlaştım gelemiycem diye evime taşıdım bütün sistemi
Evdeysen canım dinlenmeye çalış gerçi gene yogunsundur ama iş yerinden daha rahattır ya iyi olmuş bu 36. Haftada mi izne çıkıyorsun

Evdeysen canım dinlenmeye çalış gerçi gene yogunsundur ama iş yerinden daha rahattır ya iyi olmuş bu 36. Haftada mi izne çıkıyorsun
Evet canım ama iş olunca evde de yprulursam eğer devam etmiycem haftaya doktor yazalım çalışabilir raporunu dedi ama bakalım haftaya kadar deniycem

Kızlar depent bez aldım kendim için cosmeticada indirimle 120 tlye aldım internette fiyatı 200 küsürdü. Bilginiz olsun almaya niyetiniz varsa

Kızlar Hastane Çantanıza neler koydunuz ?
Ben de dün hazırlamaya başladım, hemşireye verilecekler çantasına bez,alt açma örtüsü, kısa kollu zıbın, tulum, bir de uzun kollu zıbın ve tayt pamuklu hırka olarak 2 kombin hazırladım hemşire hangisini uygun görürse onu giydirir diye düşündüm. Yedek olarak 2hastane çıkışı takımı daha, fotoğraf çekimi için takım. Kendime de 1 gecelik ve sabahlık, 2 pijama takımı,terlik, fotoğraf çekimi için sabahlık gecelik terlik taç. Bakım çantasına bez, alt açma örtüsü, ıslak mendil koydum. Hala daha tamamlayabilmiş değilim ama böyle bir girizgah yaptım hazırlığa. Unuttuğum varsa buradan okuyup eklerim

Bezini örtüsünü hastaneden çıkana kadar giyeceklerini,
Çıkış gününe kadar hastane karşılamıyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…