2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Toplandığı gün bilgi veriyolar mı döllendi yada sağlıklı diye yoksa 1 gün sonra mı bilgi verdiler? Benim yarın toplama olacak şuan yürürken otururken kalkarken ağrım var karnım davul gibi. Toplamadan sonra geçer diyorlar ama 2-3 günü buluyor sanırım.

Allah yardımcın olsun senin ve hepimizin. İnşallah güzel sonuclar alırsın bu son olur.

Benimde bugün 5.gündü biyopsi alınıp donduruldu genetiğe gidecek darısı genetikten sağlıklı gelmesinde inşallah

Ben toplamadan önce hareket edemiyordum doluluk vardı çok şimdi de karın ağrım gaz sancısı gibi fazla . Dün opu oldu bugün arayıp bilgi verdiler hemen bir de Salı günü arayacaklarmış

Merhaba benimde haziran sonu gibi transferim olacak inşallah 2 tane 3. Gün embriyom var fakat bende ek hastalıklar var pcos ve adenomiyazis yaş 42 benim gibi olan var mı

Selamm bende 20 haziranda transfer olacağım dondurulmuş 5.gün embriyosu. 2 gün önce doktora kontrole gittim rahim biraz küçük tek embriyo koyacağım dedi. Bende bu kötü bir şey mi diye sordum oda hayır tek mi çift mi koyacağım o anlamda dedi. Benim gibi durumla karşılaşan var mı acaba?

Merhaba benimde haziran sonu gibi transferim olacak inşallah 2 tane 3. Gün embriyom var fakat bende ek hastalıklar var pcos ve adenomiyazis yaş 42 benim gibi olan var mı
Hayırlı olsun inşallah sağlıklı şekilde tutar. Banada pcos dediler 2 tane 5. Gün dondurulmus embriyom var. Banada bi aksilik olmazsa 2 si transfer edilecek. Tahminimce haziranın son haftasının başlarında olur.

Merrylina benim yaşimdan belki bilmiyorum 1. Denememde 17 yumurta toplandı 9 u döllendi ama kalan 2 tane 3. Gün embriyosu ve orta kalite 1 tane 5. Gün embriyosuydu hicbiri tutmadı. Olumsuz trqnsfer sonrası başka dr ye gittik meger cok sorun varmis bende dr hicbir tahlil yaptirmadan transferlero yapti belkide ondan tutmadı bilemiuorum. Ocsapar kan sulandırıcıdan trombositim 31 e düşmüş ilac dokumus bana. Prolaktinim 79 muş birde adenomiyazis varmış. Şimdi baska dr de 2 tane 3. Gün embriyosu yaptik histereskopiyle rahmimi t biçiminden v ye çevirdiler ve 1 miyom aldılar. Yasmin ictim son gunu zoladex diye bir iğne yaptılar adenomiyazisi baskılamak için haberleşelim lütfen haziran sonugibi tekrar transferim var umarım olur

Merhaba bende haziran ayında transfer olacağım. Liste yaptınız mı? Liste hazırlamayı düşündüm sizin yazınızı görünce sor ak istedim inşallah sağlıkla hepiniz pozitif haberi alır ve sağlıkla evlatlarımıza kavuşuruz

ben de aynı dertten muzdaribim. Maalesef reglimizi beklemekten başka çare yok. Bana 3 günlük düşük doz antibiyotik vermişti doktor o da midemi vs rahatsız etti senin de kullandığın öyle bişey varsa onlar da düzen kaçırıyor. Artık yarından itibaren yürüyüşe başlıcam bir umut iyi gelirse diye☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…