2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

nezuko senin son durum nedir canım kac embriyo oluştu belli oldu mu ?
Canım 8 embriyo var dediler ama asıl salı kesinleşecek inş. Son duruma göre de yolumuzu belirleyeceğiz bakalım ☺beklemek kolay diilmiş. Allahım transfer sonrası güzel haberi beklemeyi ve almayı kısmet etsin bize.

Ah canım işimiz de hep beklemek zaten kaç milyon hücre öldürdük beklemekten Allahim sana bana hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsinnnnm

Kızlar bugün toplandı yumurtalarım 3 tane dolu aldık çok şükür. Bakalım döllenecek mi… bakalım 5. Güne gidecek mi… bakalım genetiği temiz çıkacak mı…. Havuza karar verdm o yüzden bir kez daha toplatacağım. Eğer bu da olmazsa artık vazgeçeceğim. Sadece ilaçlar 60.000 tuttu. Hastane indirimli 70.000 tuttu ve ikinci toplama için tekrarlayacak. Bu tüp bebek işi gitgide zorlaşıyor.Allah herkese sabır ve maddi güç versin. (Bu arada 8. Tüp bebek denemem) Duaya ihtiyacım var

Allah yardımcın olsun arkadaşım maddi olarak eminim çok zorlanıyorsundur. İnşallah bu sefer pozitif sonucu alacaksın.

Rabbim hayirli evlat versin tez zamanda dualarim herkese beraber sizle de

Güzel sonuclar alın inşallah hayırlı olsun tedaviniz. İlaç olarak ne kullandınız acaba 60.000 tutacak kadar ne kullanıldı yani bi tedavi parası çünkü

Güzel sonuclar alın inşallah hayırlı olsun tedaviniz. İlaç olarak ne kullandınız acaba 60.000 tutacak kadar ne kullanıldı yani bi tedavi parası çünkü
Kutu kutu gonal f, kutu kutu cetrotide, ovitrelle, tahliller, muayeneler vs özelde yaptırıyorum sgk karşılamıyor

Son düzenleme:
Samsun medicalpark Prof. Tayfun Alper canin yarın saat 13.00 da gece 1 de oldum ignemi. Senin benden önce olacak evet ben Tokattan gidecegim Samsuna.
Benimde Ankara da olcak bende Karabük’ten gideceğim inşallah güzel ağrısız geçer canıım olduktan sonra da konuşalım iyi geliyor insanaa

Kutu kutu gonal f, kutu kutu cetrotide, ovitrelle, tahliller, muayeneler vs özelde yaptırıyorum sgk karşılamıyor
Bize rapor çıkmasına rağmen muayene kan ilaçlar şu bu derken 60000 bini geçti. Allah kolaylık versin tez zaman da evladına kavuşursun inşallah. Maddi manevi yoruluyoruz ama Rabbim emeklerimizin karşılığı verecektir inşallah

Samsun medicalpark Prof. Tayfun Alper canin yarın saat 13.00 da gece 1 de oldum ignemi. Senin benden önce olacak evet ben Tokattan gidecegim Samsuna.
Bu arada bende Ankara başkent üniversite hastanesinde prof. Göğsen önalanla başladım bu yola inşallah pozitifi görürüz hepimiz

Herkese selam , nasılsınız ben dün yumurta toplatmıştım 27 toplanmıştı bugün arayıp bilgi verdiler şükür Salı günü tekrar arayacaklarmış opu zor geçmemişti ama bugün karnım çok fazla şiş ve taş gibi oldu ne iyi gelir bir fikriniz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…