2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Sanırım henüz liste yapılmadı. Keşke biri yapsa

Sıkma canını inşallah transfer de tutunur

Yumurtanız az değil bence tahminimce kalite problemi oluyor olabilir. Benim 3. Güne giden 5 taneden 2 si kaldı işte. 5. Güne giden şuan sadece 2 embriyom var. Erken blast dediler ne olduğunuda cok iyi bilmiyorum. Ama yani sürekli arastırmaktan düsünmekten kafayı yiyecem. Akışına bırakmak istiyorum. Bircok arkadas kalitesi düsük olsada düşmüş. Kalitesi cok iyi olup tutmayanda var. O yüzden herşey nasip. Doktor bana yumurta daha cok bekliyorduk az cıktı yumurta rezervin düşük dedi. Amh 4.83 çıktı. Geldiğimde burda baktılar.

Canım benim de yumurta takiplerinde 6-7 yumurta görünürdü hep. İlk tedavimde 4 yumurta toplandı 1 tane 3. Güne gitti transferim tutmadı.

Diğer tedavide 19 yumurta toplandı, şok oldum. 8 embriyo döndürüldü.
Her ay sabit bir yumurtlama olmuyor bence. Önemli olan tedavinin o altın yumurtayı bulacak aya denk gelmesi

Canim benim de rahmim küçük hatta rahim genişletme operasyonu olmama ragmen doktorum 1 tane transfere izin verdi , çift transfer tıbbi bir hata olur dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…