2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam kızlar doktor bana da sezeryan olursa 7 ekim tarihini verdi 38+3 olmuş oluyor normal olursa ekim 18 gibi. Doktor tüp bebek özel bebek bizim için, o kadar uğraş vermişsimiz riske atmayın dedi ama yine son kararı bize bırakıyor normalde olabilir herşey yolunda dedi. Ama biz yaş dolayısıyla (40 yaşındayım)sezeryana karar verdik siz olsaydınız napardınız?
Benimde hem tüp bebek doktorum hemde takip doktorum sezeryani önerdi bunlar kıymetli bebekler dedi riske.atmayalim diyince bizde sezeryana karar verdik

Hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah normal doğum sezeryan hiç önemli değil.senjn ne kadar kaldı
Aynen öyle bende öyle bakıyorum olaya
Benim sezeryan 38 haftada olacak oda 25 eylule denk geliyor ama sonra bir haftadır inanılmaz ödem sorunum var buda bebegin gelisimini biraz etkiledi yarin kontrole gideceğiz eğer kilo alımı azsa 37 de yani perşembe günü sezeryan olacağım

Aynen öyle bende öyle bakıyorum olaya
Benim sezeryan 38 haftada olacak oda 25 eylule denk geliyor ama sonra bir haftadır inanılmaz ödem sorunum var buda bebegin gelisimini biraz etkiledi yarin kontrole gideceğiz eğer kilo alımı azsa 37 de yani perşembe günü sezeryan olacağım
Yaaa çok heyecanlı bir durum çok az kalmış rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hiç sitres yapma benimde iki haftalık diş ağrısından bebeğin gelişiminde bir duraksama oldu ama şükür bu hafta toparlanmış dedi doktorum sağlıklı beslen bol kuruyemiş yumurta muz ye son günlerinde 😊

Yaaa çok heyecanlı bir durum çok az kalmış rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hiç sitres yapma benimde iki haftalık diş ağrısından bebeğin gelişiminde bir duraksama oldu ama şükür bu hafta toparlanmış dedi doktorum sağlıklı beslen bol kuruyemiş yumurta muz ye son günlerinde 😊
Öyle yapmaya çalışıyorum gelişimi aslında iyiydii ama biranda durdu diyebilirim
35+3 te 2500 gram di biraz zayıf doğacak ama sağlıklı olsunda kilo hiç önemli değil artık rabbim kucağımiza almayi nasip etsin

35+3 te 2500 gram di biraz zayıf doğacak ama sağlıklı olsunda kilo hiç önemli değil artık rabbim kucağımiza almayi nasip etsin
Aynen benimde 34. Hafta yani 5 gün önce kontrole gittiğimde 2257 grm çıkmisti bakalım Çarşamba tekrar gidicem doktorum çok takılma kiloya dedi sağlığı gayet iyi ona bak dedi

Benim de aynı kg olarak ama doktor normal dedi kilosunu. Bir de acaba sezeryan olduğunda neden 38 de alınıyor?

X