2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bana monodoks antibiyotik ve oksapar kan sulandırıcı bir de dostinex yazdı kullanıyorum hepsini

Benimde opu dan sonra 5. Gün bende haziran da dondurulmuş olcm ama benim sağlıklı embriyom okursa genetiğe gidecek onu bekleyecm
Beni.m transfer temmuza kaldı. İkinci adette bakacaklar duruma göre. İlk adetle transfer etmiyorlarmış. İnşallah sağlıklı gelir embriyolarınız ve güzelce tutunurlar neden genetiğe gönderiyorsunuz peki

Sana ne kadar sürer dediler gelmesi bana 1 yada 1.5 ay dendi biraz fazla gibi
Bana 15 günde sonuçlanır dediler ama merkezin kendi genetik labatuvari varmış hızlı gelmesinin sebebi bu olabilir
Kaç tane gönderiyorsun 5. Güne kaç yumurtan geldi
5 embriyom var 5indende biyopsi alındı 4ünü gondericez. 2 tane daha var onları da yarına bekleticekler onlardan henüz biyopsi alınmadı blast olmamis

İnşallah olur. Benden 1,5 yıl önce 8 yumurta toplandı. 5 i 3. Güne geldi. 2 si 5. Güne geldi. O 5. Güne gelen embriyoları dondurdular. Aslında taze transfer olacaktı yumurta toplama sonrası ohss tarzı birsey oldu mecburen donduruldu. Sonra kist cıktı iptal oldu. 1 ayda öyle bekledim yasmin kullandım. Sonra transfer hazırlığına başlayınca midem aşırı kötü olmaya başladı acillerde günlerce süründüm. Eve evde bakım cağırdım serum taktırdım fayda etledi. Em son hastaneye yatırdılar. Estrofemin mideme ağır geldiğini söylediler günde 3 taneye cıkınca. Doktorum o zamanda iptal etti transferi. Vardır bi hayır sürekli aksilik oluyor dedim. Yurtdısında yaşadığım icinde geri dönmem gerekiyordu 3 ay kaldım tedavi icin olmayınca döndüm. Transfere gitmekte nasip olmadı bi türlü hep birseyler cıktı gidemedim. O sırada yaşadığım ülkede tedaviye başladım. 6 aşılama dediler 1 yıldır sürekli hastaneye git gel iğneler kullan çok şükür bu ay son aşılamamı oldum tutmadı hastalandım. Transfer hazırlığına başladım. Allah nasip ederse pazar günü biletim var türkiyeye gelip 15 inde kontrol olucam sonuclara göre transfer günüm belirlenecek. Embriyo kaliteminde cok iyi olmadığını havuz yapılması gerektiğini söylemislerdi birde o kadar onu beklememek iicn kabul etmedim. Yine mide ağrım başladı ağzımda cok kötü acı ilac tadı var. Mide koruyucu iciyorum yediklerime dikkat ediyorum midem yine aynı olmasın diye. İçimde ki korkularla gelicem bakalım. İnşallah çözünürken bi sorun olmaz ve transferim yapılır.

Beni.m transfer temmuza kaldı. İkinci adette bakacaklar duruma göre. İlk adetle transfer etmiyorlarmış. İnşallah sağlıklı gelir embriyolarınız ve güzelce tutunurlar neden genetiğe gönderiyorsunuz peki
İlk adette neden transfer etmiyorlar o zaman ben yanlış biliyorum benimki de temmuzda olur genetiğe göndermemizi doktorum istedi hiç düşüğüm falan olmadı ama transfer ettiğimiz embriyonun sağlıklı olduğuna emin olalım dedi risk almayalım dedi

Embriyo kalitesi düşük demişler ama 5. Güne giden 2 embriyonuz var 3.güne giden 5 embriyonuz var bunlar az değil iyi olmasa zaten o kadar yaşayamaz benim sadece 2 embriyo 3 e ulasti bende bursada yaşıyorum yoğun bir iş tempomuz var bende bazen acaba stres ve yoğunluktan mi bukadar az yumirta yapıyorum diye dusunuyorum

Canım biyopsi ücreti ne kadar tutuyir ?

Polikistik over mi var
Bende öyle düşündüm daha önce buradaki yazılanlara göre ama bir kaç doktora gidip sorduğumda hepsi normal olduğunu söyledi belirtileri de hiç yok çok düzenli regl olurum 50 kiloyum aşırı tüylenme falan da yok benim sorunum tüplerde tüm değerlerim çok güzel çıkıyor ama hidrosalfenks sebebi ile iki tüp bağlandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…