2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynen durum iki hafta diş ağrısı çektim bugün kontrolüm vardı doktor bebek sağlıklı ama kilosu az dedi bugün yine diş ağrım başladı yemekten kesildim nasl kilo aldircam bebeğe diye endişe ediyorum
Ben de mide yanması yüzünden kusup duruyorum yediğimi. Bu şekilde nasıl olacak inan ben de bilmiyorum

Anlıyorum. Ben de yarın bir danışayım doktora durumum hiç iyi değil çünkü
Bildiğim kadarıyla sadece gaviskon veriliyor ama dikkat et naneli şeylerden de uzak dur çay da yakiyo mideyi asitli içecekler baharatlı yemekler hatta bazı peynir türleri bile çok yakıyor ben kaşar peyniri tüketiyorum genelde zeytin de yakıyor mideyi

Bildiğim kadarıyla sadece gaviskon veriliyor ama dikkat et naneli şeylerden de uzak dur çay da yakiyo mideyi asitli içecekler baharatlı yemekler hatta bazı peynir türleri bile çok yakıyor ben kaşar peyniri tüketiyorum genelde zeytin de yakıyor mideyi
Valla ne yesem dokunuyor sabah dışında. Gece başlıyor 😞😞😞

Selam kızlar doktor bana da sezeryan olursa 7 ekim tarihini verdi 38+3 olmuş oluyor normal olursa ekim 18 gibi. Doktor tüp bebek özel bebek bizim için, o kadar uğraş vermişsimiz riske atmayın dedi ama yine son kararı bize bırakıyor normalde olabilir herşey yolunda dedi. Ama biz yaş dolayısıyla (40 yaşındayım)sezeryana karar verdik siz olsaydınız napardınız?

Selam kızlar doktor bana da sezeryan olursa 7 ekim tarihini verdi 38+3 olmuş oluyor normal olursa ekim 18 gibi. Doktor tüp bebek özel bebek bizim için, o kadar uğraş vermişsimiz riske atmayın dedi ama yine son kararı bize bırakıyor normalde olabilir herşey yolunda dedi. Ama biz yaş dolayısıyla (40 yaşındayım)sezeryana karar verdik siz olsaydınız napardınız?
Bana doktorum isteğe bağlı sezeryan olabilirsin dedi ama herşey normal görünüyor aksilik çıkmazsa inşallah normal doğumu tavsiye ederim dedi. Ama senin yaş dolayisiyla sezeryan diyorsa öyle yap doktor daha iyi bilir

X