2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende 38 yaşındayım canım.
1. Transfer tutmadı.
2. Kimyasal oldu.
3. De sanırım çift transfer yapılacak.

İkiz gebelik beni de korkutuyor

Reglim zamanında gelirse 13 sonra felan gelecek. O zaman rahim hazirligina baslanacak.

Ama bir de para konusu var eşim ayarlayabilirse gidebilecegiz
Bence bu tedavide sınırsız paran olacak borcun olmayacak kafada rahat olur zaten denemek bile zor gelmez biz denerken bide şehir dısında yapıyoruz yeme içme kalma yol hastane ilaç derken devlete de gitsek özel gbı para gidiyor yakında değil gidiş geliş yapalım 9 saatlık yol. benm 6.cı deneme hepsi negatif hepsi taze ydi ilk defa dondurulmuş oldum. Borcun dibine vurduk. Allah sizinde bizimde herkesin yardımcısı olsun bol rızık nasip etsin de tedavilerimizi olabilelim inşallah

Ben de şehir dışında tedavi oluyorum. 8 saatlik yol benimde. Kendi arabanla gitsen daha kısa ama transfere sadece kendi aracımizla gidebiliyoruz.

Yaşadığım ilçede küçük bir hastane var, basit beta bile versem merkeze gidiyor kan, ertesi gün çıkıyor sonuç.

Merhaba kızlar aranızda yeniyim benimde nasip olursa pazartesi günü yumurta toplamam olacak doktorum taze transfer taraftarı inşallah dediği gibi de olur. İlk tüp bebeğim Allah hepimize anneliği tattırsın
Canimm hayırlısı olsun bende pazartesi opu olacağım benim de ilk denemem ama drum dondurulmuş transfer olacak dedi. Her drun bakışı tekniği farklı. İnşallah bol ve kaliteli yumurtaların çıkar

Canimm hayırlısı olsun bende pazartesi opu olacağım benim de ilk denemem ama drum dondurulmuş transfer olacak dedi. Her drun bakışı tekniği farklı. İnşallah bol ve kaliteli yumurtaların çıkar
Doktorun kim canım benimki senden önce olacak sanırım toplama ben dün 22.30da yaptım ovitrelle ve gonapetyni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…