2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar sizin de Kalçanız genişliyor mu ben şu an 31+3 üm 5 kilo aldım toplamda ona rağmen kalçam çok genişliyor
Genişleme oluyor ama farklı bölgelerde olduguda oluyor mesela benim karnım küçük ve hiç çatlağım yok karın bölgemde kalça genişliği ve basen oluştu çatlaklar birtek basenlerime atmış kötü bir durum ki basen bölgesi en zor kilo veren bölge bu yönde biraz piskolojim bozulmamış değil 😕

Genişleme oluyor ama farklı bölgelerde olduguda oluyor mesela benim karnım küçük ve hiç çatlağım yok karın bölgemde kalça genişliği ve basen oluştu çatlaklar birtek basenlerime atmış kötü bir durum ki basen bölgesi en zor kilo veren bölge bu yönde biraz piskolojim bozulmamış değil 😕
Çatlak dışında durum bende de aynı. Normalde de basenli biriyim bu dönemde daha da genişleme gösteriyor. Çocuk karnımdan değil de basenimden çıkacak sanki

Ben 30 bitti 31.haftada gidiyorum 20 kilo aldım. 4 5 kilo alanlara şaşırıyorum tamam bulantilar sebebi ile ilk baslarda kusmamak için hep tuzlu eksi şeyler ve ekmek yedim ama sonrasında normal yesem de kilo alıyorum surekli. Sık idrara çıkma ve uykusuzluk harici bir sorunum yok ama surekli hareketlerini takip ediyorum birkaç saat hissetmezsem hemen uzanıp kendimi dinliyorum 32 bitince 10 gün sonra rapor alıp evde dinleyeceğim ne zaman geleceginin garantisi yok bebeğin. Bebek geldikten sonra da hic dinlenemeyecegiz öncesinde biraz dinlenmek iyi olur diye düşünüyorum

Ben 30 bitti 31.haftada gidiyorum 20 kilo aldım. 4 5 kilo alanlara şaşırıyorum tamam bulantilar sebebi ile ilk baslarda kusmamak için hep tuzlu eksi şeyler ve ekmek yedim ama sonrasında normal yesem de kilo alıyorum surekli. Sık idrara çıkma ve uykusuzluk harici bir sorunum yok ama surekli hareketlerini takip ediyorum birkaç saat hissetmezsem hemen uzanıp kendimi dinliyorum 32 bitince 10 gün sonra rapor alıp evde dinleyeceğim ne zaman geleceginin garantisi yok bebeğin. Bebek geldikten sonra da hic dinlenemeyecegiz öncesinde biraz dinlenmek iyi olur diye düşünüyorum
Bende tedavinin başında 55 kiloyla başladım şimdi 71 kilo oldum tabi aldığımız ilaçlardan olsa gerek tedavi sürecinde birden kilo aldım gebeliği öğrendiğimde 63 kiloydum yani gebelikten sonraki kiloyu hesaplarsak toplamda 8 kilo almış oldum 😁😁😁 kendimi böyle avutuyorum 😂. Evet bencede dinlenme zamanı geldi çünkü az yemek yesek dahi mide fena yanıyor ve sürekli uyku isteği uyuyamamak yada mayışık hissetme çok oluyor

Bende tedavinin başında 55 kiloyla başladım şimdi 71 kilo oldum tabi aldığımız ilaçlardan olsa gerek tedavi sürecinde birden kilo aldım gebeliği öğrendiğimde 63 kiloydum yani gebelikten sonraki kiloyu hesaplarsak toplamda 8 kilo almış oldum 😁😁😁 kendimi böyle avutuyorum 😂. Evet bencede dinlenme zamanı geldi çünkü az yemek yesek dahi mide fena yanıyor ve sürekli uyku isteği uyuyamamak yada mayışık hissetme çok oluyor
Bende 10 kg aldım🥹 ama tabii tedavi sürecinde de almıştım ben iğneleri kullanırken, sağlıkla gelsinler de veririz kiloları🙏🏻 bende de uyku problemi var sağa sola dönemiyorum uyuyamıyorum😔 32. Haftada doğum iznine ayrıldım ben dinleniyorum evde dinlenmek denirse tabi😂

Kızlar selam nasılsınız? Bende sizinle şubat ayında transfer olmuştum ama boş gebelik olmuştu. Şimdi ağustos ayında 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum 🥰 9.gün beta 432 11.gün 1192 çıktı. Sizce ikiz midir? Böyle olup tek gebelik geçiren de var mı? Bu gruptan hatırlıyorum değerleri yüksek olanlar vardı. 🌸

‼️‼️ Birde kızlar ben medical parkta tedavi görüyorum burda hastanede aynı salon büyüklüğünde bi odaya 3 tane yatak koymuşlar yumurta toplama için herkesi aynı odaya almışlardı erkeklerin girmesi yasaktı herkes önlüğünün arkasını tutta tuta kalçası görünmesin diye geziyodu 4-5 kız vardık yani geleni de yatağa koyduklarına anestezi etkisinde olduğundan kız bacağı açık yatıyordu başka bir odadan üstümü değişip önlüğümü giymiştim bende bi büyük odaya girdim ki kızın altını komple gördüm ve çok rahatsız oldum hasta mahremiyeti denen bişey yoktu hastanede sizin nasıl oldu odanız var mıydı size ait ben transferden sonra araştırcam mümkünse eğer hastaneye karşı suç duyurusunda buluncam çünkü benim orda çok ağrım oldu çıktıktan sonra kendimde değildim yarı baygın ve hemşire orda bana bi iğne yaptı herkesin ortasında beni döndürüp kalçamdan iğne yaptı yani hiç hoş değildi
Bu bahsettiğiniz özel hastane değil mi şaşkınım şuan .
Çam sakurada aşılama oldum ikinci aşılamamı olacağım odalar yan yana , camlar şefaf görünüyoruz ama birbirimizi görmüyoruz zaten hemşirelerden başka kimse geçmiyor. Kadın erkek ayırt etmediğim için personelde erkek olması fark etmiyor sonuçta hastanedeyiz keyfi açılmıyoruz . Önlük giyerkende dolaplarımıza eşyalarımızı koyduk ve oda vardı isteyen oda da önlüğü giydi bağlaması için diğer kişilerden destek aldı . Aşılamanın yapıldığı ortam yeterince temiz düzenliydi bilginiz olsun ben bı muameleyi bu ortamı özelde bile zor görürdüm herhalde

Bu bahsettiğiniz özel hastane değil mi şaşkınım şuan .
Çam sakurada aşılama oldum ikinci aşılamamı olacağım odalar yan yana , camlar şefaf görünüyoruz ama birbirimizi görmüyoruz zaten hemşirelerden başka kimse geçmiyor. Kadın erkek ayırt etmediğim için personelde erkek olması fark etmiyor sonuçta hastanedeyiz keyfi açılmıyoruz . Önlük giyerkende dolaplarımıza eşyalarımızı koyduk ve oda vardı isteyen oda da önlüğü giydi bağlaması için diğer kişilerden destek aldı . Aşılamanın yapıldığı ortam yeterince temiz düzenliydi bilginiz olsun ben bı muameleyi bu ortamı özelde bile zor görürdüm. KANUNİ HASTANESİNEDE GİTTİM SAKIN OLA ORADA ZAMAN KAYBETMEYİN BEN BURAYA YAZMAK BİLE İSTEMİYORUM.

Kızlar selam nasılsınız? Bende sizinle şubat ayında transfer olmuştum ama boş gebelik olmuştu. Şimdi ağustos ayında 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum 🥰 9.gün beta 432 11.gün 1192 çıktı. Sizce ikiz midir? Böyle olup tek gebelik geçiren de var mı? Bu gruptan hatırlıyorum değerleri yüksek olanlar vardı. 🌸
Hayirli olsun.benim yuksekti. Ama tekti.. degerden belli olmuyor cok..artik ama tek gibi seninki de. Bana oyle geldi 🥰

Benim de aynı şekilde korkularım başladı canım. Yanı sıra mide yanmalarım çok şiddetli
Aynen durum iki hafta diş ağrısı çektim bugün kontrolüm vardı doktor bebek sağlıklı ama kilosu az dedi bugün yine diş ağrım başladı yemekten kesildim nasl kilo aldircam bebeğe diye endişe ediyorum

X