2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
AMeliyattan sonra şişiyorsun biraz sıkıyor ama benimki okadar sıkmadı ayakkabımda zaten hastanede 2 gün kalmiştım biraz daha inmişti
Istersen terlik al sıcak havadan kaynaklı bebeğin kontrolleri rahat edersin

İnşallah son günler, sayılı kaldı sonra kucağımıza alıyoruz insalllah canım benim sağlıkla inşallah

Ayy kızlar ben çok kötüyüm hamileliği flan bıraktım başım beynim zonkluyo gripten burnum desen şelale gibi su akıyo göz çukurlarım flan alev alev yanıyo çok kötüyümmm nasıl geçicek bu hastalıkkk

Sorma yalnız bizim grup cok sessiz ya doguran sanki görevini tamamlamıs gibi gidiyor mayıs anneleri cok aktif dogurmalarına ragmen azıcık kafa dagıtalım ya doguran kaçmasın
Ya evet bende onların yazışmalarına bakıyorum çok aktifler dertleşiyolar bilgi alışverişimdeler. Bixim doğuran kayboluyor. Bişeyde diyemiyorum benımde evde üç öücuk olacak bakalım yazabılırmıyım dıyorum ama. Fıkır almak için flan ıllakı yazamasamda okuyorum ben herşeyi

Ay yok yok valla illallah ettim son zamanlarda bağla çöz filan zaten göbek aldı başını gidiyor eğilmek bir dertken terlik sandalet en güzeli
Ya benım karnım dışa doğru büyümüyor karnım şuan 7 aylıkkenki karnımla aynı . İçli benım karnım dier kzıımda baya bi büyüktü. Nefes alamaz yediğimi hazmedemez oldum bu yüzden

Kızlar ya karın sertlesmesi nasıl oluyo kasılma nasıl oluyor. Bende mesela bakıyorum karnıma dokunuyorum cocuk toplanmıyor ama bazen sert oluyor snlamadım ya

Kızlar ya karın sertlesmesi nasıl oluyo kasılma nasıl oluyor. Bende mesela bakıyorum karnıma dokunuyorum cocuk toplanmıyor ama bazen sert oluyor snlamadım ya
Kolundaki kasi sıktıgında nasil oluyorsa oyle hissettiriyor… bi anda bi gerginlik hissi olusuyor hatta benim nefesim bile kesiliyor. Karnima dokununca da tas gibi oldugunu hissediyorum disaridan da belli oluyor

İlk gebelikten once 36 giyiyordum gebelign son zamanları 37 oldu doğumdan sonra da 37 oldu. Daha sonra cok zayıfladım ama yine 37 giyiyorum

Uykusuz kalmıyorum pek geceleri 2 saat uyuyup emziriyorum tekrsr uyuyorum falan. Ama ilk cocuguma vijdan yapmaya başladım o beni cok yoruyor biran once eski düzenme donmek istiyorum
Oda olur Maşallah bunu hallettiysen onuda yaparsın kolay bişey değil hayatımız değişiyor bebekle birlikte. Alışcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…