2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kısaca şöyle anlatayım. Korkutmak gibi olmasın çok zordu sancı olayı bide suni sancı yedim 2 serum. 1 gün sonra doğum yaptım sancıları fazlasıyla çektim. Ama doğurmam 10 dkkayı bile almadı. Ama doğurduğum an bebeğin kafasını omuzlarını hissettim sonrası kaydı gitti. Normal doğum yaptım bu arada. Tabi bu herkeste bir olmuyor sadece bebeğinize odaklanıyorsunuz en çok korktuğunuz şeyin bile bir an önce yapılıp bebeğinize kavuşmak istiyosunuz.
Cok gecmis olsun, sancılar geldiginde nasil karsiladiniz neler yaptınız rahatlamak icin? Hastaneye sancilar siklasinca mi gittiniz? Allah anali babali buyutsun

Kızlar doğumdan sonra ayak numarası arttığı doğru mu tecrübeliler yazabilir miiii? Terlik/sandalet alışverişi yapmak istiyorum malum yaz aylarındayız ona göre bir numara büyük alayım online alacağım
Benim ilk hamileliğimden sonra yarım numara büyüdü ayaklarım ve kaldı öyle37-37,5 giyerken 38 giymeye başladım

Kızlar selam. Ben dün doğum yaptım 🥹 hamileyken ve dün şakır şakır gelen sütüm maalesef stresten birden kesildi 😔 bestlak damla aldım ne önerirsiniz
Gözün aydın canım.bol sıvı bol emzirme ve kimseyi takmamanı öneririm.ne kadar emdirirsen o kadar artıyor süt.emmezse de elinle minik minik sağmaya çalış süt akışı olsun

Parmaklarım şişti mi noldu ya sanki acı biber elledim nasıl bir kaşınma, sizde de oluyor mu ? Bildiğiniz yanıyor ve kaşınıyor ya. Şişiyor diye mi başka bişeyden mi anlamadım. İlk defa oldu

Ayy kızlar ben çok kötüyüm hamileliği flan bıraktım başım beynim zonkluyo gripten burnum desen şelale gibi su akıyo göz çukurlarım flan alev alev yanıyo çok kötüyümmm nasıl geçicek bu hastalıkkk 😔😔😔😔
Çok geçmiş olsun canım ya buhar yapsan naneli mentollerden sürsen başına sakaklarinaa falan iyi gelir Allah'ım şifa versin biran önce toparlasin inşallah kötü olmuş baya 😔🤲🏻🤲🏻

X