2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Nasılsın kizlar iyisinizdir inşallah ben anneliğin 8 ci gününden selamlar bebisimde sarılık vardi hala devam ediyor bol bol emzirmeye çalışıyorum kaynanam yanında kalıyor banyo faln o yapıyor 4 güne gidecek nasil yapıcam su banyo isini biraz stresliyim zaten 2 buçuk kilo daha banyo mevzusu beni geriyor

Kızlar bugün kontrolde 37 hafta olarak gittim bebeğin karın çevresi 33+5te kalmış 2650 gram dedi haftaya seseryan dendi çok korkuyorum başına böyle bi şey gelen var mı bebeğime bir şey olur mu halbuki bu haftaya kadar her hafta düzenli kilo almıştı bebeğim
Canım benim de 37 + 3 doğdu ama karın cevresi 33 haftada kilosu da 35 le uyumlu doğdu 2kilo 400 gr doğdu çok şükür bir sıkıntı olmadı ama kilosu düşük sarılık oldu oyle

Kızlar doğumdan sonra ayak numarası arttığı doğru mu tecrübeliler yazabilir miiii? Terlik/sandalet alışverişi yapmak istiyorum malum yaz aylarındayız ona göre bir numara büyük alayım online alacağım

Kızlar doğumdan sonra ayak numarası arttığı doğru mu tecrübeliler yazabilir miiii? Terlik/sandalet alışverişi yapmak istiyorum malum yaz aylarındayız ona göre bir numara büyük alayım online alacağım
Benim artmadı canım. Zaten şişlik vs olmamıstı bende belki ondan demislerdir

X