2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Cok gecmis olsun, sancılar geldiginde nasil karsiladiniz neler yaptınız rahatlamak icin? Hastaneye sancilar siklasinca mi gittiniz? Allah anali babali buyutsun

Benim ilk hamileliğimden sonra yarım numara büyüdü ayaklarım ve kaldı öyle37-37,5 giyerken 38 giymeye başladım

Kızlar selam. Ben dün doğum yaptım hamileyken ve dün şakır şakır gelen sütüm maalesef stresten birden kesildi bestlak damla aldım ne önerirsiniz
Gözün aydın canım.bol sıvı bol emzirme ve kimseyi takmamanı öneririm.ne kadar emdirirsen o kadar artıyor süt.emmezse de elinle minik minik sağmaya çalış süt akışı olsun

Parmaklarım şişti mi noldu ya sanki acı biber elledim nasıl bir kaşınma, sizde de oluyor mu ? Bildiğiniz yanıyor ve kaşınıyor ya. Şişiyor diye mi başka bişeyden mi anlamadım. İlk defa oldu

Çok geçmiş olsun canım ya buhar yapsan naneli mentollerden sürsen başına sakaklarinaa falan iyi gelir Allah'ım şifa versin biran önce toparlasin inşallah kötü olmuş baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…