Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bak o kadar anlamıyorum ki sancı hangisi onu bilememişim karın sertleşmem çoğaldı benim bu hafta bebek büyüdüğü için mi acaba yatınca geçiyor ama
Yatınca, pozisyon değiştirince geçen sertleşmeler normal saatlerce darlayan bi sertleşme varsa doktora gidilmeli. Doktorum kasılmaların sertleşmelerin su gelmesini tetikleyebileceğini söyledi nitekim ben geceden sabaha kadar sert karınla uğraştığımda sabah yedide suyum gelmişti o yüzden şimdi çok korkuyorum bu sertlik olayından

İlk nst başladııkk Hangisi sancı oluyor kızlar ben hiç bilmiyorum
Alttaki sancı. 40 üzerine çıkarsa sancı var denilebilirmiş yalancı sancı olmaması için de aynı süre aralıklarıyla artması gerekiyormuş.

İşte olduğum için hep oturuyorum genelde sert tetiklemez herhalde dimi korktum şimdi

Sana da geç gelmiyor mu sonuç olarak artık son zamanlarımızdayız yani
Bana da geç geliyor kuzum, en azından 2 haftada bir gel der diye düşünmüştüm. Ben eğitim araştırma hastanesine her hafta gittiğim için çok takılmadım, oraya gitmeseydim özeldekine daha çok giderdim heralde

xessica cnm durumun ne daha yenı gördüm mesajını inşallah ıyısınızdır

Kızlar yardıma ihtiyacım var hemşireye verilecekleri halletmeye çalışıyorum elimdeki battaniye seçenekleri bunlar iki ince iki kalın var bi de peluş olanın bebe mavisi rengi olanı var. Bunlardan hangilerini koymalıyım ya da beyaz kalın battaniye mi alayım? Kıyafeti üstte fenerli olan. Karar veremiyorum

Eklentiler

• 20240725_130046.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 102
Kuzum ben müslin battaniye birde penye battaniye koydum muhtemelen çok sıcak olacağı için peluşlar örmeler bir süre kullanılmayacak hemşireye de penye olanı vereceğim

Kuzum ben müslin battaniye birde penye battaniye koydum muhtemelen çok sıcak olacağı için peluşlar örmeler bir süre kullanılmayacak hemşireye de penye olanı vereceğim
Ben de bir iki tane müslin ve penye koydum canım cok kalına ihtiyaç olmaz gibi

Ben de bir iki tane müslin ve penye koydum canım cok kalına ihtiyaç olmaz gibi
Bi kalın bi ince koyun diyolar diye öyle yaptım ama bana da fazla gelir gibi geldi zaten hemşire seçer artık içinden

Goremedim ben kağıdı ya. Yukseldigini gordum ama nst kagıdınıda bana vermedi. 1 tane cıkmıs dierleri kucuk dedi onemli deil guzel şuan dedi rahim agzıda kapalı.
Çok şükür, 30 dan sonra bence normal böyle şeyler içinizi ferah tutun hayırlısıyla zamanında ve sağlıkla gelsin minikler :)

İnceleri alsan yeterli bnce biri kullanmk icin için diğeri de yedek ne olur ne olmaz hava çok sıcak bebk üşür ama kalın battaniyeleri şuan için kullanmayız

Hastane çantana yük yapma derim kalın battaniyeyi ben hastane çıkış setinin içinde var zaten bir tane ince onu koyacağım bir tanede yedek müslin yeterli kalın battaniye yük şuan da bebiş pişer içinde
Belki sadece doğum anında üşümesin diye kullanırlar diye düşündüm ama doğru bi penye bi de müslin koyayım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…