Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bizde kumaş aldık kendımız yaptırdık örtüsünü 🤣🤣50 TL'ye bagladım kundagını

Eklentiler

• 1000011798.jpg
    1000011798.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 97
Belki sadece doğum anında üşümesin diye kullanırlar diye düşündüm ama doğru bi penye bi de müslin koyayım ben
Arkadaşım yeni doğum yaptı hemşireler gelip gelip kızdı çok giydirmeyin içeride çok kişi var odanın derecesi fazla diye kuşum

Kızlar yardıma ihtiyacım var hemşireye verilecekleri halletmeye çalışıyorum elimdeki battaniye seçenekleri bunlar iki ince iki kalın var bi de peluş olanın bebe mavisi rengi olanı var. Bunlardan hangilerini koymalıyım ya da beyaz kalın battaniye mi alayım? Kıyafeti üstte fenerli olan. Karar veremiyorum
Hava çok sıcak giyeceği takım uzun kolluysa uzun bacaklıysa bence tek kat müslin yeterli olur

Kızlar dün akşam kötü geçti benim için noldu anlamadım 1 çikolata 1 porsiyon tatlı taze fasulye ve salata yedim sonra ayakta duramadım resmen bebeğim taş gibi oldu klimanın altında ter bastı beni uzandığım gibi uyuyakalmışım zaten şuan iyiyim çok şükür noldu acaba sizede oluyor mu böyle şeyler
Şekerin çıkmış kuzum. Evde ölçüm aletin varsa yemeklerden sonra kontrol et her ihtimale karşı. Çikolatayla tatlıyı tek öğünde yeme bakalım bundan sonra bir de böylesini dene. Bir de yemekten sonra bol su iç güzelim

Şekerin çıkmış kuzum. Evde ölçüm aletin varsa yemeklerden sonra kontrol et her ihtimale karşı. Çikolatayla tatlıyı tek öğünde yeme bakalım bundan sonra bir de böylesini dene. Bir de yemekten sonra bol su iç güzelim
Yok bir daha yemeyeceğim sırf yaptım bitsin dökülmesin diye yedim ama son haftalar dikkat edeceğim artık

Kundak hakkında ne düşünüyorsunuz şimdi baktım da hazır kundaklar var internette yarım böyle sünger gibi cırt cırtlı var mı kullanan yada alacak olan ?

Kundak hakkında ne düşünüyorsunuz şimdi baktım da hazır kundaklar var internette yarım böyle sünger gibi cırt cırtlı var mı kullanan yada alacak olan ?
Ben böyle yarım kundak kullancam sıçrayıp kendini uyandırmasın diye. Kolları da çıkabiliyo isteğe bağlı.

Eklentiler

• 20240725_160203.jpg
    20240725_160203.jpg
    119,2 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar idrarda protein kacagi tespit edildi tansiyonum hep 13e 8 14e 9. Doktorum Alfamet başla dedi 3 gundur iciyorum ama tansiyon hala ayni. Günde 3e çıkardı. Tuzu hiç tüketmiyorum bıraktım. Umarım düzelir yoksa gebelik zehirlenmesi olabilir dedi Allah korusun. Sabah aksam magnezyum hap ve kan ilaci kullaniyorum şase. Sabahlari prenelac aliyorum takviye gunde3 kere de alfamet basladim çok ilac iciyorum diye de moralim bozuluyor.

X