Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlarrr bu kremden alın mutlaka 😊

Eklentiler

• IMG_3137.jpeg
    IMG_3137.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 30
Bu aile işleri beni aşırı darladı hamilelikte gerçekten ya, denk mi geliyor bilmiyorum ama bugünlerde çoğumuzun canı sıkkın galiba. Kardeşin için çok yorum yapmak istemem ama her ailede kritik zamanlarda düğün/nişan/ölüm/doğum gibi küçücük bir olaydan kendine pay çıkaran bir ilgi delisi vardır, seninki de kardeşin olabilir belki. Sorun çıkarsın ki konuşulsun, odak dağılsın yeter mantığı, arkamdan sövseler bile yeter ki benimle ilgilenilsin. Düz insanların anlayabileceği şeyler değil, anca canımızı sıkıp tadımızı kaçırıyoruz işte böyle, hamileyim bebeğe zarar gelmesin diye takmamaya çalışmak da ister istemez daha da baskı kuruyor insanda iyice darlanıyorsun.
Aynen böyle oluyor bak kendi düğününde de her şeyleri olaydı kınası nikahı düğünü. Benim tüm bu olaylarımda da kavga çıkarıp bi şekilde kustuler benle. Sıra doğumda onun içine sıçmaya kararlılar. Uzatmadım bende ben bunları hak edecek bi şey yapmadım. Sakinleşince konuşmak istersen konusuruz dedim bittii

Çok haklısın, psikolog bi arkadaşım ben de böyle çok üzüldüğümde şey demişti “herkes her şeyi yapabilir ve hiçkimse hiçbir şey yapmayabilir, sen tırnağın varsa başını kaşı” o günden beri inanırım gerçekten insanın en önemli dostu kendi sağlam psikolojisi
Aynen öyle önemli olan bebeğim şu an dünya yansa da banane deme lüksümü kullanıyorum

IMG20240923124939.jpg

Geçen bahsettiğim şey buydu, mesela sağ taraf daha bombeli ve sert orası fotoğrafta ama şimdi geçti o sertlik ve bombe. Bence yaslıyo belini falan

benim de böyleydi sabah hem de insülinle düşün yani canım çok sıkkındı insüline rağmen düşmedi.
İnsülin dozunu mu bir konuşsan ki doktorla canım? Benim kendiliğinden düşüyor sonrasında ama bu çıkış iniş mahvediyor zaten. Öğlene kadar çalışmak ıstırap gerçekten. Kahvaltıdan sonra bir iki saat bunun düşmesini beklemek bu arada da dinlenmek istiyorum ya. Benim kendime gelişim öğleden sonra resmen. 😞

Eki Görüntüle 3482208
Geçen bahsettiğim şey buydu, mesela sağ taraf daha bombeli ve sert orası fotoğrafta ama şimdi geçti o sertlik ve bombe. Bence yaslıyo belini falan
Benim de öyle hatta bak suan çektim hep sağa yaslıyo kendini doktor zaten bebek sağa yerleşimli demişti bence normal kuşum ya

Eklentiler

• IMG_4135.jpeg
    IMG_4135.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 28
Eki Görüntüle 3482208
Benimki de böyle çoğu zaman. Doktor normal dedi. Bir de cuma günü randevumuz vardı oturuyor benimki 😄 Ayaklar aşağıda. Doktor o sertlik için dirseğini dayar sırtını dayar olabilir dedi 😄 benimki kasıklara da ani vuruyor arada

kızlar benim önceden gittiğim pilates stüdyosunda hamile grup pilatesi varmış, haftada 2 gün birer saat, aylık 3000 diyor, nasıl sizce?

Benimki de böyle çoğu zaman. Doktor normal dedi. Bir de cuma günü randevumuz vardı oturuyor benimki 😄 Ayaklar aşağıda. Doktor o sertlik için dirseğini dayar sırtını dayar olabilir dedi 😄 benimki kasıklara da ani vuruyor arada
Benimki de vuruyor ya acıtıyor o vuruşu kdfk tam dönerken denk geliyor bence

Benim de öyle hatta bak suan çektim hep sağa yaslıyo kendini doktor zaten bebek sağa yerleşimli demişti bence normal kuşum ya
Benim de göbek deliğim dışına çıkıyor günden güne yaaa. Bir de ilk 6ayda göbek deliği hizasına kadar gelen siyah çizgi şimdi üst tarafta da belirmeye başladı. Güya kız çocuklarda göbek hizasında kalırmış da erkek çocuklarda üst tarafta da çıkarmışmış 😂

Benim de göbek deliğim dışına çıkıyor günden güne yaaa. Bir de ilk 6ayda göbek deliği hizasına kadar gelen siyah çizgi şimdi üst tarafta da belirmeye başladı. Güya kız çocuklarda göbek hizasında kalırmış da erkek çocuklarda üst tarafta da çıkarmışmış 😂
Çok komik oldu göbek deliğim ya töbe töbeee 😂😂

X