Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Korkma Allahın izniyle bişey olmayacak. Çok çok seni sezeryana alırlar veya ilaçla durdurmaya çalışırlar korkma o yüzden bak ben şu an çok soğukkanlıyım bişey bile olsa riske atmadan sezeryan olurum sende rahat ol şimdiye kadar sabırla bekledin şimdide elinden gelen tek şey kendin ve bebeğin için hayırlısını isteyip dua etmek

Gecmiş olsun canım allahın izniyle güzel haberlerle gelıceksın bıze haber vermeyı unutma dıkkat et kendıne hemde bebeğe moralını bozma bebeğe yansımasın

Hayır yaşadığın hem yolculuktan hemde nidicard in etkisinden nidicard tansiyon düşürür. Doğumu durduracaklar hiç merak etme . Bak tecrübe konuşuyor burda o çıktığın hastane beş para etmez bir hastane imiş seni ambulansla sevk etmesi gerekiyordu donanımlı bir yeri 112 ayarlıyor zaten tamamen seni başından savmış sorumluluk almamak için doktorun gereken herşeyi yapacaktır endişe etme kuzum haber ver bize

Kuzuumm öncelikle kıpırtı yakaladığınız için çok sevindim bu demek oluyor ki tedavi işe yarıyor, kesin iyileşiyorsun sakın canını sıkma fotoğraf konusunda. Hatta fotoğrafçı ile dediğin tarihlerde bi görüş, photoshop ile yüzündeki asimetriyi ne derece düzeltebilirler bi baksınlar ki bence fotoğrafta düzelmeyecek bişey asla değil, mesleğim bu alanda ona güvenerek söylüyorum tam gaz tedaviye devam canım benim gör bak bundan sonra nasıl hızlanacak iyileşme sürecin

O kadar enerji dolu bir mesaj aldım ki senden çok teşekkür ederim inşallah iyileşiyorumdur hızlıca iyileşirim umarım benimde aklımdan küçük oynamalarla halledebiliriz sanki diye geçiyordu o günler bi gelsin de tabi inşallah düzelirim

Kızlar bide 2 gündür beni bişey ısırıyor yani umakrm sivrisinektir böyle kaşınıyor kabarıyor bende çok kaşıdıgım için böyle kızarıp morarıyor bide benim vücudum çok hassas alerjik gibi bilmiyorum napıcam az önce de göbegim kaşınmaya başladı göbegimden de ısırmış duşada girdim acaba üstüme bişey mi girdi diye yok

Eklentiler

• IMG_0620.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_0619.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 88
Değişik bi sivrisinek var o yapıyo bunu ısırdığu yer kocaman kızarıp morarıyo bi de çok uzun sürüyo geçmesi lanet bi şey ona benzettim ben

Ne durumdasın canım? Yeni gördüm mesajlarını içini ferah tut dualarımız ikinizle

Kuzu aynen dediğin gibiymiş bide lokman hekim hastanesiydi. Doktorum elle muayene etti vajina taş gibi dedi. Huni flan yok dedi. Diger ultrasonları gosterdik amniyonu huni mi sandı bu ya die yorum yaptı hatta. Evet kasılmalarım var ama doğurmuyorum yani. Yine ilaçlar fitiller makattan da basladı antıbiyotik falan da vericek nst kontrolü var sürekli . Ama baya rahatladım şuan. Korkum buyuk oranda azaldı. Saat başı ilaçları 3 saate cıkardı. Sağlıklı gelsin zamanında gelsin inşnlalla Gncgm28 B bluedarkk T turuncukusunguncesi

Ay böyle güzel haberler okuyunca çok mutlu oluyorum, bi sevindirik oldum şimdi Daha güzel haberlere inşallah

Gercekten karnımda raHatladı wc ye gidip geldim yumusacıktı karnım normalde dogrulunca hemen taş oluyodu.
Ben de 2 gündür tuvalete çıkmıyordum bugün girdim, gazım da varmış meğer, o gidince bende de bi rahatlama oldu. Yarın tekrar dikkat edeceğim bakalım sertleşme, kasılma devam ediyor mu diye

Çok sevindim geçmiş olsun sağlıkla vaktinde gelsin miniko

Kuzum yatarken veya balonda otururken türk kahvesini yakarsan sinek vs hiçbir şey gelmiyor denemeni tavsiye ederim yoksa çekilecek gibi değil onun kaşıntısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…