Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya ben uyuyamıyorum 🥺 ne bel ağrısı bitiyor ne ayak yanması ne tuvaleti ne berbat bir gece 😔😔

Kuzu aynen dediğin gibiymiş bide lokman hekim hastanesiydi. Doktorum elle muayene etti vajina taş gibi dedi. Huni flan yok dedi. Diger ultrasonları gosterdik amniyonu huni mi sandı bu ya die yorum yaptı hatta. Evet kasılmalarım var ama doğurmuyorum yani. Yine ilaçlar fitiller makattan da basladı antıbiyotik falan da vericek nst kontrolü var sürekli . Ama baya rahatladım şuan. Korkum buyuk oranda azaldı. Saat başı ilaçları 3 saate cıkardı. Sağlıklı gelsin zamanında gelsin inşnlalla Gncgm28 Gncgm28 @bluedarkk @turuncukusunguncesi
Çok sevındım cnm 😍

Kızlar ilk defa bu gebrlıgımde yasıyorum bunu her uyuyup kalktığımda gozlerım yapışmiş ve çapak dolmuş oluyor sol gözümde vsrdı kaç gündür şimdi ikiside olmuş 😔 her hamile lık gerçek ten çok fsrklı çok uykum var sıcak bır yandan uyumak da zor

Kuzu aynen dediğin gibiymiş bide lokman hekim hastanesiydi. Doktorum elle muayene etti vajina taş gibi dedi. Huni flan yok dedi. Diger ultrasonları gosterdik amniyonu huni mi sandı bu ya die yorum yaptı hatta. Evet kasılmalarım var ama doğurmuyorum yani. Yine ilaçlar fitiller makattan da basladı antıbiyotik falan da vericek nst kontrolü var sürekli . Ama baya rahatladım şuan. Korkum buyuk oranda azaldı. Saat başı ilaçları 3 saate cıkardı. Sağlıklı gelsin zamanında gelsin inşnlalla Gncgm28 Gncgm28 @bluedarkk @turuncukusunguncesi
Kuşum sabah sabah beni korkuttun şimdi bunu görünce rahatladım oh. Hadi gelmiş geçmiş olsun Allah doktorun beş para etmezine denk getirmesin. Sağlıkla sıhhatle vaktiyle gelsin minnoşlar :KK200:

Selam kızlar bende alt karın ağrısı ve sertleşme şikayetimi doktoruma ilettim ve nst de sancım çıktı.. Daha sonra oksijen takarak daha uzun süre tekrar nst tekrarladı doktorum o daha düzgün çıktı. Kan ve idrar tahlili falan istedi hamilelik başından beri idrar yolu enfeksiyonu yaşadığım için yine ondan olmuş olabilir dedi. Şimdi sonuçları bekliyoruz bakalım 😒

Yemin ederim çok uykum var, bakın tarif edemem şuan iş yerinde çalışamıyorum bile öyleli bir uyku anlatamam size. 1 haftadır böyleyim, kan değerlerim vs de iyi görünüyor şükür. Ama çok zor arkadaşlar...

Canım rapor mu alsan acaba ?
İş yerinde bulunduğum departmanda tek kişiyim arkadaşım bırakamıyorum da. Bugün cuma diyip dişimi sıkmaya çalışıyorum ama sanki 37'ye kadar zor dayanacağım gibi :/ Allah bebişimle uzun uzun vakit geçirebilmem için 37'ye kadar bana güç kuvvet versin. :dua:

İş yerinde bulunduğum departmanda tek kişiyim arkadaşım bırakamıyorum da. Bugün cuma diyip dişimi sıkmaya çalışıyorum ama sanki 37'ye kadar zor dayanacağım gibi :/ Allah bebişimle uzun uzun vakit geçirebilmem için 37'ye kadar bana güç kuvvet versin. :dua:
Amin canım benim gerçekten düm düz hamilelik bile çok zorken bu sıcakta bir de çalılıyorsun allah yardımcın olsun

oh çok şükür benim de gece sende kalmıştı aklım. Allahım ne olur vaktinde gelsin bu bebişler ya niye böyle korkutuyorlar 🙄

Kızlar ilk defa bu gebrlıgımde yasıyorum bunu her uyuyup kalktığımda gozlerım yapışmiş ve çapak dolmuş oluyor sol gözümde vsrdı kaç gündür şimdi ikiside olmuş 😔 her hamile lık gerçek ten çok fsrklı çok uykum var sıcak bır yandan uyumak da zor
Yavrum çapaklanmanin hamilelikle alakası olur mu ki gözünde bir rahatsızlık olmuştur belki çapakla onu atmaya çalışıyordur

Ya kızlar ben geceleri 2-3 kez tişört değiştiriyorum hiç böyle bi terleme görmedim göğüs kısmım su gibi oluyor haliyle uyurken üstümde kuruduğu da oluyor öksürük başladı ciğerlerim çıkıcak nerdeyse bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Özellikle bu bölge niye terler 2-3 aydır böyle bişey görüyorum

Eklentiler

• IMG_20240712_113035_458.jpg
    IMG_20240712_113035_458.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 57
Ya kızlar ben geceleri 2-3 kez tişört değiştiriyorum hiç böyle bi terleme görmedim göğüs kısmım su gibi oluyor haliyle uyurken üstümde kuruduğu da oluyor öksürük başladı ciğerlerim çıkıcak nerdeyse bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Özellikle bu bölge niye terler 2-3 aydır böyle bişey görüyorum
Bende böyleyim oğlanın omuz bezlerinden birini kullanıyorum sürekli göğsümde duruyo yoksa mahvolurum sabaha kadar vantilatör çalışmasına rağmen yatağa terden izim çıkıyor😀

Grupta herkes dökülmeye başlamış son aylar bizi baya zorlayacak anlaşılan 😬 hava sıcak insan nefes alamıyor tıkanıyorum ya terlemek desen cabası bide çocuk aşırı hareketli yatsam olmuyor otursam olmuyor şu zamanlar bir an önce geçsin lütfen 🥺

Bende böyleyim oğlanın omuz bezlerinden birini kullanıyorum sürekli göğsümde duruyo yoksa mahvolurum sabaha kadar vantilatör çalışmasına rağmen yatağa terden izim çıkıyor😀
Ay evet bizde kapıya koyuyoruz vantilatörü direk üstümüze vurmasın diye hemen ağrım oluyor benim çünkü 2 saate kurup öyle uyuyorum anca esintisi geliyor işte . Benim kocam sağolsun cam pencere kapattığı için gece hiç esmiyoorr

Kızlar ben fetiyede bi hastaneye geldim. Yüne sancı cıktı hunileşme var dedi. Bide rahım agzı dinamikmiş. Kısalıp uzuyo. Serum bagladılar ciger geliştirici ve ninicard verdiler. 4 tane 15 dk da bir içicem. Sınra beklemeden gidin yogun bakımınız yok dedi. Doktorumu aradık o da gormeden bişey diyemem dedi tabi amacımız dogurtmamak dedi durdurabiliriz dedi. Biraz sasırdı bu kadarına
Çok geçmiş olsun canım benim.Bu bebekler niye böyle aceleci davranıyor anlamış değilim

X