Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ben fetiyede bi hastaneye geldim. Yüne sancı cıktı hunileşme var dedi. Bide rahım agzı dinamikmiş. Kısalıp uzuyo. Serum bagladılar ciger geliştirici ve ninicard verdiler. 4 tane 15 dk da bir içicem. Sınra beklemeden gidin yogun bakımınız yok dedi. Doktorumu aradık o da gormeden bişey diyemem dedi tabi amacımız dogurtmamak dedi durdurabiliriz dedi. Biraz sasırdı bu kadarına
Canım çok geçmiş olsun sen karın sertleşmesi var diyodun dimi başka bi belirti oldu mu baskı ağrı kanama vs? Benim de çok oluyo ayaktayken de yatarken de o yüzden soruyorum😕

Canım çok geçmiş olsun sen karın sertleşmesi var diyodun dimi başka bi belirti oldu mu baskı ağrı kanama vs? Benim de çok oluyo ayaktayken de yatarken de o yüzden soruyorum😕
Benim de oluyo tırsmaya başladım, 2-3 gündür alt karnım ağırlaşmış gibi hissediyorum

Kuzum ayağa kaktığında falan alt taraflarda baskı, ağırlık hissediyor musun, başka ne gibi şikayetlerin var
Ayaga kalktıgımda karnım sertleşiyor. Bazen tabi agırlaşıyor ama alta baskı gibi değil sanki genel olarak karnım şişiyor gibi. Her ayaga kalktıgımda oluyor. Bugun ekstradan dinlenme halindeyken de oluyordu karnım dikleşiyor bi süre sonra gecıyor sonra gene aynı dikleşiyor onu gorunce panikledim biraz. Bide sag kaburga altımda agrı vardı. Ama onu bobrek agrısı veya gece cok o tarafa yattım die yorumlamıştım ama hastaneye geldikten sonra o da kesildi sanki.

Yok agrı kanama yok. Sadece sertleşme ayaga her kalktıgımda olmaya basladı bazende yatarken bile

Ayaga kalktıgımda karnım sertleşiyor. Bazen tabi agırlaşıyor ama alta baskı gibi değil sanki genel olarak karnım şişiyor gibi. Her ayaga kalktıgımda oluyor. Bugun ekstradan dinlenme halindeyken de oluyordu karnım dikleşiyor bi süre sonra gecıyor sonra gene aynı dikleşiyor onu gorunce panikledim biraz. Bide sag kaburga altımda agrı vardı. Ama onu bobrek agrısı veya gece cok o tarafa yattım die yorumlamıştım ama hastaneye geldikten sonra o da kesildi sanki.
Yok canım iyi yapmışsın bu yalancı sancıdan fazla zaten her ayağa kalktığında olmaması lazım güzelce istirahat edersin ilaçlar da fayda eder inşallah

Kızlar benim 3 hafta once rahim agzı uzunlugunun ölçümünü bir ozel hastanede 8 (sekiz) cm olarak ölçtü doktor. 4 ün altına hiç düşmedi şimdiye kadar. Tansiyon şeker oykum yok. Ama şu anda rahim agzında hunileşme varmış kısalıp uzuyormus bide dinamik serviks deniyormus. Bir bilgi daha kazandırmış oldum grubumuza :). Şimdi serum bitti nst cekildi düşmüş sancı degerleri nidicard 4 tane 15 dk arayla ve ciger geliltieici yapıldı. tedavi red imzaladım cıkıs yapıyorum buradan dogru kendi hastaneme. 29+6 dan durum guncellemem bu. Annişlerim bana dua etmeyi unutmayın. Ben hepiniz adına şu sedyeden dua ediyorum zamanında guzel guzel saglıklı sekilde kavuşun bebişlerinize

Kızlar benim 3 hafta once rahim agzı uzunlugunun ölçümünü bir ozel hastanede 8 (sekiz) cm olarak ölçtü doktor. 4 ün altına hiç düşmedi şimdiye kadar. Tansiyon şeker oykum yok. Ama şu anda rahim agzında hunileşme varmış kısalıp uzuyormus bide dinamik serviks deniyormus. Bir bilgi daha kazandırmış oldum grubumuza :). Şimdi serum bitti nst cekildi düşmüş sancı degerleri nidicard 4 tane 15 dk arayla ve ciger geliltieici yapıldı. tedavi red imzaladım cıkıs yapıyorum buradan dogru kendi hastaneme. 29+6 dan durum guncellemem bu. Annişlerim bana dua etmeyi unutmayın. Ben hepiniz adına şu sedyeden dua ediyorum zamanında guzel guzel saglıklı sekilde kavuşun bebişlerinize
Allah şifa versin canım inşallah 🙏❤️ korkma herşey olacağına varır🙏

Benim de oluyo tırsmaya başladım, 2-3 gündür alt karnım ağırlaşmış gibi hissediyorum
Ben baskı ağrı hissetmiyorum ama kasılmalar baya oluyo bi de kasılma olduğunda sanki bütün damarlarım çekiliyo geriliyo gibi bi tuhaf oluyorum pazartesi randevum var mutlaka sorcam

Amiin sende bizim duamızdasın canım, sağlıklı şekilde zamanında kolaylıkla al bebişini kucağına 🌸

Çok geçmiş olsun canım, inşallah vaktini beklesin bebişimiz 🤲🏻noluyor bu eylül bebeklerine böyle🥲 2020 mayıs annelerinde yine burdaydım böyle erkenci bebişler yoktu valla korkmaya başladım

Çok geçmiş olsun canım, inşallah vaktini beklesin bebişimiz 🤲🏻noluyor bu eylül bebeklerine böyle🥲 2020 mayıs annelerinde yine burdaydım böyle erkenci bebişler yoktu valla korkmaya başladım
Aynen ya doya doya hamileliğin tadını çıkaramadık, hep birşeyler oluyor, herkeste ayrı bir sorun 😧

Kızlar ben fetiyede bi hastaneye geldim. Yüne sancı cıktı hunileşme var dedi. Bide rahım agzı dinamikmiş. Kısalıp uzuyo. Serum bagladılar ciger geliştirici ve ninicard verdiler. 4 tane 15 dk da bir içicem. Sınra beklemeden gidin yogun bakımınız yok dedi. Doktorumu aradık o da gormeden bişey diyemem dedi tabi amacımız dogurtmamak dedi durdurabiliriz dedi. Biraz sasırdı bu kadarına
Ne oldu öyle birden bire ya geçmiş olsun şuan ne durumdasın

Nidicart durdurmak için zaten ama seni gidin diyeceğine 112 ile sevk etmesi gerekiyordu yolda başına birşey gelse sorumluluk kabul etmezler . Doğumu durdurmak ve rahim ağzını normale döndürmek için bir sürü işlemleri var korkma ve evine dön kendi hastanene git
Bişiy sorucam bu nidicart dediğiniz hap geçen rahatsızlanıp doktora gittiğimde bana hemşire ağzında em dedi iki adet vermişti 20 dk da bir ağzıma atıp emmiştim ama internette yutulur diyor adenliya da içicem yazmış acaba hemşire bana yanlış bir şekilde mi kullandırdı çünkü emerken mahvoldum berbat bir tadı vardı kusmamak için zor durmuştum

Kizlar benimde sancım var ya progestan kullaniyodum bı de prolutan iğne vuruldum pazartesi bebeğim şuan çok hareketli korkmaya başladım uzanıyorum şuan sizce gitmeli miyim hastaneye

Bizi de haberdar et dikkat et kendine inşallah iyi olacaksınız Allah ım izniyle
Hala yoldayım bi yarım saat e hastaneye girmiş oluruz gibi. Sanırım iyice tansiyonum düştü başım falan donuyo gidince biraz daha net belli olur herşey. Burdaki hstaneden Tedavi red imzalayıp cıktık cünkü yogun bakım falan yokmus acil bir durum olursa donanımlı biyerde olsun dedi

X