Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
kızlar harıka degılmı acaba bıme ne zaman gelır

Dün dışardayken bi bayanda gördüm çok hoşuma gitti aynı modeli ama marka farklı tabi. Akşam sipariş verdim inşallah güzel çıkar Zaten heryere arabayla gidiyoruz çok yıpranıcağını sanmıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240708-144233.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 62
3-4 litre az geliyor demekki bana benim lakabın damacana zaten
Ahahah ben hamileliklerimin son aylarında sudan soğuyorum yaa şuanda mesela 1,5-2 litre anca içebiliyorum maşallah sana
Ne kadar şu içersek catlamayı engellıyormus azda olsa ben şuan çatlaklardan pettım öylede kaşınıyorkı anlatamam
Benimde başladı kaşınmalarım daha da çatlamam inşaAllah
Gögusler desen şişmeye başladı ufak bir kasıntıda akıyo hemen Allah'tan kırap olayım bitti daha yapamıyorum çok şükür ama uyuşma var ayaklarımda karıncalanıyor sendede varmı kuzu
Krapm girdiği gibi gün içinde 1-2 şişe soda içiyorum magnezyum eksikliğindenmiş kramp girmesi tekrar etmesi bir haftayı buluyor ara ara sadece soda içersen Allah'ın izniyle kramp iyice gider

Kırap yok kuzum çok şükür gunlerdır hıc yasamadım sadece karıncalanma yasıyorum oda ayaklarımın üstüne unutup oturduğum için

Oturduğum yerde sertleşme yasıyorum bes dakkıkada ıkı kere yaşadım şuan alıstım gercı ilk cocuk olsa korkardım ilk olmayınca normal gelıypr

Oturduğum yerde sertleşme yasıyorum bes dakkıkada ıkı kere yaşadım şuan alıstım gercı ilk cocuk olsa korkardım ilk olmayınca normal gelıypr
Benimde bu bebişte sancılarım var belimde falan ağrım oluyor ara ara eşim tedirgin diyorum normal bu sakin ol

Bencede aynen dediğin gibi
Benım anlamadıgım hamıllerı üzmekten başka bırsey degıl bu yaptıkları hamıle olduğunu ilk ogrendıgımde doktor bana dedıgı kelıme neden hamılesın nasıl hamışe kalırsın üç çocuk neyıne yetmıyor dortduncuyu yapıyorsun acıyorum senın gıbı kadına oldu dahada o doktora gıtmedım sankı o doğuracak

Ben de bundan aldım, pembe kısmı bende gri kullanışlı bir çantaya benziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…