2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar bugün kontrolümüz vardı bebis 1278 gram 28+6 haftalık rahim kısalması varmış bebeğim baş aşağı doğum pozisyonundaymis çok aşağıda dedi erken doğabilir dedi ciğer geliştirici iğne olucam haftaya pazartesi progestan başlicam bide prolutan iğne olucam 3 hafta benimle aynı durumda olan var mı çok fazla baskı hissediyodum alt karnimda

Çok geçmiş olsun canım Allah sizi en yakın zamanda kavuştursun inşallah

Kızlar ben internette bişeye denk geldim. Aslında batıl inanç ama yinede size söyliyim dedim. Eğer erken doğum riskiniz varsa manda yoğurdu doğumu geciktiriyormuş. Artık bilimsel mi değil mi bilmiyorum ama çok gördüm yani internette.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde yaptırdım. 4 haftada çıktı. Normal durumlarda tek bebekte genelde 3 haftada çıkıyormuş ama bizim kaybolan ikiz de olduğu için 4 haftada çıktı sonuçlar
Merhaba benimde doktorum bana önerdi Osmangazi ücretsiz mi yapıyor ? Randevu sistemi nasıl oluyor bilgi alabilir miyim ?

Ben yedim canım 2 erken doğumum var bakalım ne olacak 10 lu haftalarda yemiştim şuan baya da rahatsızım acile gidip gitmemek arasında kaldım kasılmalar fena olmaya başladı alt karnım çıkacak resmen şuan hastaneye yatiracaklar korkusuna gidemiyorum acile

O nasıl bir saygısızlık ya. Şikayet etseydiniz başhekime

nasıl bir saygısızlık ya. Şikayet etseydiniz başhekime
Sinirlerimi bozmuştu o gün sankı ona kalmıs napıyım elımde olan planlı degıldı ıkı pes peşe ıkı senede ıkı doğum kolay degıl neymıs efendım devamlı neden hamıleyım sanane demı baş hekımı bulamamıştım o gün yerınde yoktu

Hahah özlem öz hesabı gıbı oda yemısde geç doğum yaptı ya kuzu bebiş ne zaman gelmek isterse gelır

Benim evde var her gün bir kase yiyorum kalsiyum açısından tadı hoşuma gidiyor ama internette öyle şeyler duydum demekki doğru değilmiş

Canım git lütfen yatırmalari gerekiyorsa yatırsınlar evde acı çekme bebeğin iyi mi bakılsın iste ne guzel kafan rahat eder

Evet yaa şok oldum valla. Çocukları okulda arkadaşlarına bile söylemiş.
Ben inanmıyorum ya yasak degılmı kı tasıyıcı anne olayı onu gectım geçen akşam İstagram da gezerken kadının bırı Ulturoson reamı paylaşmıs kız bebegım olucak satılıktır dıe mıllet kafayı yemıs

Kasılmalarda bebek hareketleri baısl oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…