2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Maşallh burnunun güzelliği

İçini ferah tut canım Allah’ın izniyle hiçbir şey olmaz inşalllah

ayy Allah hayırlısıyla bebişin geldiği günleri de göstersin benim günde 10 kere falan oluyor bu yalancı kasılma dedikleri şey. bu kadar fazla olması normal mi önümüzdeki randevuda sorucam doktora. kimse bu kadar fazla yaşamıyor sanki

İnsanların da önce bir öz bilince sahip olması lazım, acaba ben hasta mıyım diye, ikinci olarak da çevresine duyarlı olması lazım, yahu bu kadın gebe, ben bu kadına yakın durmayayım da hastalığım ona geçmesin diye. Bazıları cidden bilinçsiz. Kafayı yememek elde değil..
Kuzum Allah'ın izniyle bişeyin yoktur inşallah. Sen bağışıklık sistemini güçlü tutacak şeyler tüket bu dönemde. Güzel beslen. Belli kalabalık ortamda çalışıyorsun, yakın mesafede maske tak, dezenfektan kullan. Senin bu hassasiyetini gören insanlar da akıllanır belki

maşallah tatlım :) ben de 25+5 de ilk kez yüzünü gördüm dün oğluşumun :) biz biraz önden gidiyormuşuz ama inşallah sıkıntımız yok. Evet bizde de kan uyuşmazlığı var ben b rh negatifim, 28.haftada biz de olacakmışız o aşıdan

Kızlar bayramdan sonra kız kardeşimin nişanı olacak e göbişlerde büyüdü önereceğiniz güzel elbise siteleri var mıdır

Haklısın bitanem ne diyeyim ki…. Bol su içiyorum kuruyemiş yiyorum meyve falan da yiyeceğim böyle güzel güzel beslenip bağışıklığı yüksek tutacağım yapacak bir şey yok

Kızlar sabahı sabah ettim ama nasıl ettim dört döndüm, diş ağrısından damak ağrısından uyuyamadım, tuzlu su parol diş macunu süt hiçbiri işe yaramadı sabahladım resmen sıfır uyku
Ben her akşam dıs yüzünden buz koyuyorum havluya sarıyorum o şekilde az da olsa uyuyorum dene istersen

Kızlar benim iştahım aşırı derecede arttı gülmeyin ama az önce iki tabak makarna yedim şaka gibi bı tabaktan fazla da salata öğlen de yemek yemiştim tekrar yedim sizde de böyle mi
Bugün benim de öyle nedense kuzu doymuyorum resmen ki diyetisyenim dolu dolu veriyor listemi her öğünden sonra diğer öğüne kaç saat kaldığını hesaplıyorum.

Kizlar aylarımız baya ilerledi ya siz tatille alakalı ne düşünüyorsunuz? Gidecek misiniz? Eşim gidip gelelim daha fazla ilerlemeden diyor da bence zaten baya ilerledi 27+2 yim bugün önümüzdeki hafta falan gidebiliriz en yakın ihtimalle 28-29 haftalık oluyorum. Sizce riskli mi? Arabayla gideceğiz sürekli dururuz dinleniriz onda sorun yokta. Ben biraz tereddüt ediyorum açıkçası. Bu yıl bebeksiz son tatilimiz olacak eğer gidebilirsek yani ben bebekle de her yere giderim kafasındayım da eşim çok istekli olunca kirmakta istemiyorum bir yandan sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Salı günü Dr randevum var ona da danışacağım daha önce sorduğumda gidebilirsin demişti zaten.

Biz de 29-30 gibi geziye cıkıcaz. Özel bi durum yoksa olur insanlar dğnyayı dolaşıyor hamileyken

Biz de 29-30 gibi geziye cıkıcaz. Özel bi durum yoksa olur insanlar dğnyayı dolaşıyor hamileyken
Dogru çok haklısın benim ayaklarim baya şişmeye başladı da annemler sağ olsun beni biraz geriyor bu konuda o yüzden ben de korkuyorum yoksa deniz aşeriyorum suan bu havadabugüne kadar çok şükür özel bir durum yaşamadık her şey yolunda ilerliyor doktorum da onaylarsa tamamdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…