2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Migros 2al 1 öde kampanyası var kızlar bebek bezlerinde bende ilk bezimi 1 numaradan alıyım diyorum 120 adet 179 TL'ye gelicek Molfix ne diyorsunuz ?

Canım selam benimde bu sabah yaptıgım açlık 84 tokluk 108 çıktı ama bana doktorum açlık ölçtükten sonra yemeğini ye 2 saat sonra tokluk ölç dedi

Kızlar artık dışarı bi yere gittiğinizde çantanıza çatlak kreminizi de atabilirsiniz kaşımamaya çalışın

Şeker yüklemesinde Benim ilk kan 87 ikincisi 147 üçüncü 112 sizce yüksek mi ?
Normal gözüküyor canım
Aç karna referans 70-92
1 saat sonra 70-180
2 aaar sonra 70-153 olarak gözüküyor benim tahlilimde. Sende referans aralığını geçmemişsin. Doktorun ne diyecek bakalım

Ben bu zamana kadar hiç kullanmadım inşallah bu saatten sonra kullanırım ama inşallah faydası olur
valla ben nerdeyse başından beri kullanıyorum ama eski çatlaklarımdan yeni kızarık çizgiler yürümeye başlamış olabildiğince engellemeye çalışıyorum biraz da genetik sanırım

Bebişin son ihtiyaçlarını da tamamladım sadece ateş ölçerimiz kaldı karar veremediğim için bi türlü alamadık

Eklentiler

• IMG-20240601-WA0002.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 57
Kııızz maşallah ne güzel vesikalık vermiş ya bizimki sağından solundan elini lütfedip çekerse ya da kordonu kendine siper etmezse o da anca yüzünün yarısını görüyoruz Bence büyük değil canım şöyle düşün bir kesenin içinde illaki biraz basık çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…