2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Merhaba arkadaşlar gebelik şekerim 160 çıktı diyete başladım 2 gündür evde ben ölçüm yapıyorum 110-120 civari çıkıyor haftada bir çikolata yiyebilir miyim sizce tatlıyı çok arıyorum
Benimde ölçümüm 164 çıktı napmam lazım düşmesi için

Benimde ölçümüm 164 çıktı napmam lazım düşmesi için
Ben dahiliyeye gittim diyetisyene yönlendirdi diyete başladım iki gündür dikkat ediyorum ve günde üç kez ölçüm yapıyorum normale döndü bir hafta sonra gel bakalım dedi sanırım hep diyetle geçecel bundan sonraki süreç ve zor oluyor

Bugün mide yanması başladı varya böyle boğazım midem cayır cayır yanıyor şurup aldım içtim ama yok bir saat idare ediyor bir saat sonra gene içim yanıyor ya
Ay benim mide yanmam hep oluyor gunde 2 soda icmeden asla rahat edemiyorum hatta afedersin bazen burnumdan asitli su gibi bile geliyor

kızlar bu uyku sorununu nasıl çözeceğim ben ya biri beni bayıltsa diye geçiriyorum içimden artık. uykusuzluktan ölüyorum, kaç gündür 4-5 saatlik uykularla duruyorum ama gece olunca yine bir türlü uykuya dalamıyorum. bu sorunu yaşayan var mı biraz da kaygı düzeyim arttı sanırım, o da zorlaştırıyor uyumamı

Ay şuan nasıl sinir oldum bide kayınvalidene noluyor zamanında oda kızına almış bak saklamış bide. Boşver kuzum takma bebişin sağ salim doğsun eşinin yanına gidince herşey düzelir inşallah

Ben yaa gece uyuyamiyorum saga dön sola dön wc kalk derken. Sabah da erkenden uyaniyorum asiri uykum oluyor ama tekrar dalamiyorum

Merhaba arkadaşlar gebelik şekerim 160 çıktı diyete başladım 2 gündür evde ben ölçüm yapıyorum 110-120 civari çıkıyor haftada bir çikolata yiyebilir miyim sizce tatlıyı çok arıyorum
Canım çikolata çok hızlı çıkartıp düşürüyor şekeri ama bitter yiyebilirsin ara öğünde kuşluk vaktinde falan 2-3 kare ya da doktoruna rica edersen fit bir tatlı yazar sana sütlü falan. Ben de diyet yapıyorum doktorum coco star yazmıştı ara öğüne mesela kendi tarifi çok iyi geliyor kesiyor tatlı ihtiyacımı

Ben yaa gece uyuyamiyorum saga dön sola dön wc kalk derken. Sabah da erkenden uyaniyorum asiri uykum oluyor ama tekrar dalamiyorum
Ben ağrıdan uyuyamıyorum
Bende şu an uyuyamıyorum
ay gece görmedim yazdıklarınızı ben de sağa sola dönüp durdum, kitap okumaya çalıştım vs en son uyuyakalmışım ama 5 buçukta açtım yine gözümü inşallah sabah uyuyabiliyorsunuzdur. bazen ağrı uyutmuyor bazen de kaygılar. günlük olan biten her şeyi öyle çok takmaya başladım ki önünü alamıyorum. serviks kısalığı yüzünden yataktan kalkamıyorum, evden çıkamıyorum. online terapi almayı düşündüm bu gece ilk kez ama daha önce hiç buna ihtiyaç duymamıştım. ben böyle sadece dinleyen, hmm hmm diyen biri olsun istemiyorum sanırım, yani bana biraz yol göstersin çözüm sunsun istiyorum ama terapi bunun için doğru karar mı emin değilim. sizce işe yarar mı?

Ben de 5bucukta uyandim bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…