2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Bende olmicaktim ama ikinci doz olmadan ilk gebelikte tek doz bı ise yaramiyomus ikinci dozu ol dedi sağlık ocağındaki doktorlar bundan sonraki gebeliklerde tek doz yeterliymis
Benim doktorumda olmamı önerdi bende oldum ikisinde de ağrı bişey yaşamadım şükür

Benim doktorumda olmamı önerdi bende oldum ikisinde de ağrı bişey yaşamadım şükür
Benim ilk çok kötü geçti 3 gün kolum ağrıdı kıyafetimk değiştirirken bile sıkıntı yaşadım ilk vuruldugum gün gece aşırı derece üşütme tutmuştu yorgan battaniye ustuste uyudum halsizlik de yanında cabasi

Canım babalık sonradan gelen bir şey bizim gibi hormonal hamilelik sürecinde yüklenmiyor maalesef. O akıl etmiyorsa sen söyleyeceksin, kendine yüklenmen sadece sana ve bebişe zarar verir. Sen bu çocuğu annenin evinden alıp gelmiyorsan o da bir zahmet üstüne düşeni yapacak. Hayat müşterek balım kendini yıpratma

Bende olmicaktim ama ikinci doz olmadan ilk gebelikte tek doz bı ise yaramiyomus ikinci dozu ol dedi sağlık ocağındaki doktorlar bundan sonraki gebeliklerde tek doz yeterliymis

Benim ilk gebeliğim ama doktorum tek doz olmamı söyledi. Doktorların bu konuya ilişkin farklı görüşleri olabiliyor ancak tek dozun işe yaramadığını sanmıyorum, öyle olsa tek yeterli diyen doktorlar olmazdı. :)

Kendi doktorumuza güvenip devam ediyoruz hepimiz. Tek ya da çift koruyacağına inanalım biz en iyisi.

Aynen haklısın aslında benim doktorumda tek doz önermişti ikinci dozu olmadan önce kontrole gidicem zaten o zaman tekrar bı konuşurum çünkü ilk doz benim için çok kötü geçmişti

Aynen haklısın aslında benim doktorumda tek doz önermişti ikinci dozu olmadan önce kontrole gidicem zaten o zaman tekrar bı konuşurum çünkü ilk doz benim için çok kötü geçmişti

İçiniz rahat etmeyecekse tekrar bir sormakta fayda var. Çünkü yaşadığınız durumu öngörerek sağlık ocağı ikinci dozu yapalım derse doktorum böyle uygun gördü dersin diye önden bilgi vermişti. :))

İkinci daha kolay geçiyor diyolar ama inşallah öyle olur benim gözüm korktu valla bende olucam ikinci dozu 26. Haftada
Valla şimdilik aşırı uykum geldi işteyim ama göz kapaklarım yanarcasına uykum var diyebilirim....
Ay canım benim kıyamam sana Allah korusun bebeği sıkmamak lazım tabi, bu haftalarda yavaş yavaş uyku düzenleri oturmaya başlıyormuş sanırım ondan alışık olduğum ritimde değil artık
Geçmişler olsun canım inşallah çok hissetmezsin... Benimde tek dozum var 12 haziranda Bayramdan hemen öncesi şişip ağrımaz umarım...
İnşallah kuzum sen de sağlıkla atlat inşallah

Kızlar biliyorsunuz medical pointteki doktorum klinik açtığından hastanede devam edeceğim doktor arayışım vardı. İzmir Can Hastanesi-Mehmet Bal'a giden veya tecrübesi olan var mı kendisiyle?

Kızlar açlık tokluk ölçtüm evde aç 98 tok 147 çıktı gerçi biraz tatlı meyve falan kaçırdım tamda aç değildim bugün dün akşam falan acaba onun etkisi midir

Önceden kilo alıp vermekten yanlarımda çatlaklar vardı. Onlardan yeni çatlaklar yürümeye başlamış yağlar kremler işe yaramadı

Kolay atlatırsın inşallah

Kızlar bugün aşırı kuyruk sokumu ve bel ağrım var normal midir acaba

Bende bu hafta kalça ağrısı başlamıştı ara ara. Dün doktora sorduğumda bu haftalarda bel, kalça ağrılarının normal olduğunu ancak istersem magnezyum takviyesi kullanabileceğimi söyledi. Ben de direkt önerdiği magnezyumu aldım, plasebo mudur nedir bugün pek ağrı sızı olmadı. :)

Sonuç olarak normalmiş ama çooook zorluyorsa ve hiç geçmiyorsa yine bir kendi doktorunuza danışmakta fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…