2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Normal galiba benim de dün kuyruk sokumum ağrıyodu bugün kaburgam ağrıyo yarın kim bilir nerem ağrır🤷‍♀️
Ya ahahah gülünecek şey değil ama bu sabah bi ara sol kasığımda ağrı oldu, heh dedim bugün kalça bitti burası başladı. Her güne yeni bir ağrı... :KK53: Bugünümüze şükür. :KK200:

Bende bu hafta kalça ağrısı başlamıştı ara ara. Dün doktora sorduğumda bu haftalarda bel, kalça ağrılarının normal olduğunu ancak istersem magnezyum takviyesi kullanabileceğimi söyledi. Ben de direkt önerdiği magnezyumu aldım, plasebo mudur nedir bugün pek ağrı sızı olmadı. :)

Sonuç olarak normalmiş ama çooook zorluyorsa ve hiç geçmiyorsa yine bir kendi doktorunuza danışmakta fayda var.
Valla bugün sabahtan basladı belim kuyruk sokumum cok agriyor. 3 haftadir ben de magnezyum kullaniyorum migren agrilarim icin doktorum vermisti

Dün kaynanam lahmacun yaptırmış ondan yedim 1 buçuk yedim dün akşamdan beri gece gündüz mide yanmam hiç geçmedi ilk defa bu kadar uzun ve rahatsız etti maf oldum 7aydır hiç kusmadım az önce artık onuda yaşadım. Zehirlendimmi acaba tek yiyen ben değildim ama korkmaya başladım

Yanında da olmayınca daha da farkında değil bence hiçbirşeyin doğunca düzelir diye düşünüyorum ama para harcamanın gözüne batmasına gıcık oldum hepsi ihtiyaç çünkü bide elalemin çocuğuna mı alıyorsun sanki 😒 inşallah herşey gönlüne göre canım 🥰
Benim kayınvalide sürekli eşimi dolduruyor. Bana dedi ki 15 yaşındaki kızımdan kalan eşyaları gel al hepsi sandık içindeydi sadece sandık lekeleri var.
15 senelik değil de iki üç senelik olsalar veya gerçekten durumumuz olmasa inan hiç gocunmam.

Benim eşim dolarla maaş alıyor. Kiramız yok her şeyimiz var allaha çok şükür ama kızıma aldığım iki takım zorlarına gidiyor çok üzülüyorum. Ki böyle hiç pahalı marka şeyler de almadım.

Dün kaynanam lahmacun yaptırmış ondan yedim 1 buçuk yedim dün akşamdan beri gece gündüz mide yanmam hiç geçmedi ilk defa bu kadar uzun ve rahatsız etti maf oldum 7aydır hiç kusmadım az önce artık onuda yaşadım. Zehirlendimmi acaba tek yiyen ben değildim ama korkmaya başladım
Kuşum sade soda iç istersen. Bir tane kesmezse iki tane de içebilirsin

Stres etkilemiş olabilir mi eşim hastaneye git gel yapıyor sabahtan beri sonuç çıkıcak diye meraktan öldüm

Canım ben de ölüyorum agrisindan. doktorum kemik ağrısı icin ilac yazdi ona devlet karşılamıyor vakit bulup alamadım.kuyruk sokumundaki kemik ağriyor o yüzden magnezyum fayda etmiyo
Agladim agrisindan sinirlerim bozuldu duz yatamiyorum egilip kalkamiyorum derin nefes alamiyorum biranda oldu

Soguk süt iç kuzum 3 4 yudum

Merhaba arkadaşlar gebelik şekerim 160 çıktı diyete başladım 2 gündür evde ben ölçüm yapıyorum 110-120 civari çıkıyor haftada bir çikolata yiyebilir miyim sizce tatlıyı çok arıyorum

X