2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
40 muayenesine gittiniz mi kızlar?benim doktor 40 ın çıkınca gel dedi
Benim cuma günü randevum var Spiral sorucam da hiç oraya dokundurasım yok Spiral kullanan ya da taktıracak olan var mı? Memnun musunuz, sıkıntısı yan etkisi var mı?

Kızlarm mevlit okutucam hediyeye karar veremiyorum Yasin mi yaptırsam magnet mi yaptırsam?

Eklentiler

• IMG-20240929-WA0037.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_2024-09-29-19-15-44-818_trendyol.com.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 12
Valla bizimki ıkınırken kendini kusturuyor o yüzden metsil in kusma üzerine en azından bizim açımızdan bi etkisi olduğunu zannetmiyorum
Ne zaman bırakılmalı diyor mesela hani 2 hafta kullan 2 hafta bırak şeklinde mi? Bir süre önerdi mi?

Tavada yanıyosa acaba bi poşete koyup kaynar suda ısıtılır mı
Şimdi çocuğun ağız mendillerinin büyüklerinden oraya kılıf yaptım diktim aklıma şey geldi alüminyum folyoya sarıp fırına atsam diye geldi aklıma markete gittim alıp geldim bi güzel sardım yastığı fırına attım bi güzel ısındı koydum çocuğun karnına şimdi inşallah şu gazına biraz fayda eder ya son çare artık

Benimkinde tava veya fırında ısıtın yazıyor kullanma talimatında ne bileyim bende koydum tavaya yanıverdi tekrardan kılıf diktim su felan hiç yazmıyor benimkinde

Fayda görürsen söyle de ben de alcam inş işe yarar

bizimkinde ne fark etti anlamadım ama gazı kolay çıktığı için ve içeride gaz kalmadığından kusması azaldı diye düşündüm. bariz fark etmişti çünkü. bugün yine aşırıııı kustu yıkadı beni tekrar başladım. 2 gün kullanıp 2 gün ara vermiş oldum. şimdi tekrar başladım. ne zaman bırakırım bilmiyorum. cuma kontrol var belki doktora derim başka bi damla versin

Kızlar ya bizim bi sorunumuz var. Gece bebeğimin burnundan (ciğerinden değil genzinden) hırıl hırıl sesler geliyor, mukustan dolayı nefesi tıkanıyor, ememiyor ememeyince ağlıyor öyle olunca bi burun deliğinden serum fizyolojik sıkarken diğerinden aspiratör ile çekiyoruz anca öyle rahatlıyor sonra ertesi gece bi daha.. Gün içinde genizi dolunca aspiratör ile temizleyeyim diyorum (SF'yi sadece gece genizi çok dolunca kullanıyoruz) ama bu sefer de aspiratör ile pek bişey çıkaramıyorum. Çocuğun sinüsleri doluyor, bebek olmasa şöyle bi genzini çekip tükürse afedersiniz rahatlayacak. Tecrübeli annelerim, öneriniz var mı?

Ay evet bi sor ya. Kusması da bu sefer ayrı dert çünkü

Ben geçtim çocuk da rahat etti sanki lastik izi olmuyo artık bacaklarında

Benim cuma günü randevum var Spiral sorucam da hiç oraya dokundurasım yok Spiral kullanan ya da taktıracak olan var mı? Memnun musunuz, sıkıntısı yan etkisi var mı?
Ayy benimde pazartesi randevum. Ben de taktırmaya düşünüyorum ama kanamayı şok artırıyor, 10 gün sürüyor falan diyorlar gerginim biraz kullanan varsa aydınlatsa süper olur valla. Bir de deri altı implant hakkında ne düşünüyorsunuz ya

Kızlar aptamilin ilk adımlarım diye uygulaması var. Orada yarın anne sütü sağma ve saklama eğitimi var katılmak isteyen olursa bilginiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…