Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
O kadar güzel dua etmişsiniz ki tüm kalbimle amin diyorum Çok sağ olun desteğiniz ve içten mesajınız için. Allah razı olsun

Suan sleepy ondan önce molfixti yine kızarmıştı. Molfixe geri dönücem sleepy kalıbı küçük ya 1 paket fazladan var elimde market değişir belki
Ben ikisini de kullandım. Primanin prima care olanı bike pişik yaptı aktif bebek kullanıyoruz şimdi o iyi geldi

Kızlar aktif emmekle ilgili kafa karışıklığı olanlar sürekli memede duran bebek zor kilo alırmış emzirme hemşiresi demişti burada da öyle söylüyor aslında
şu an tam buna ihtiyacım varken çıktı karşıma. bebeğim ilk kez bugün iki emzirme arasında ne çiş ne kaka yapmıştı. normalde hiç böyle bişey olmuyordu. üç saatte bir mutlaka çiş yapıyordu. bir haftadır meme emme süresi uzayınca ben daha çok süt tüketiyor sanmıştım ama aslında memede uzun kalıp aktif emmeyi azalttığını fark ettim az önce. yutma sesi daha az geliyor. memeyle ağzında oynuyor arada da süt çekiyor. memeden alınca ağlıyor ve yine emmek istiyor. çok mutsuzum şu an ya. ne yapmam lazım doğru düzgün emzirmek için şu çocuğu: (

kızlar doğru emzirme biçiminde hiç acı olmaması gerekir diyorlar ya gerçekten hiç acı hissetmiyor musunuz? ben az da olsa özellikle ilk tuttuğu esnada acı, sızlama duyuyorum kahverengi bölgeyi ağzına vermeye çalışıyorum aslında olabildiğince ama yine de damaklarını hissediyorum meme ucumda, biraz da ısırır gibi sıkıyor hatta. ne yapıcam ben ya daraldım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…