Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bana arveles verdi ağrım olursa aldım 2 3 gün, yanında antibiyotik, demir ilacı ve antibiyotikli krem verdi

Geçen de yazdm ama sezeryan olan kızlar göbeğinizde dokununca acı varmı benim acıyor dokunamıyorm

39+1 ile bugün kontrole gittim nst de sancım 100 ü buldu ama ben hiçbir şey hissetmedim doktorum da normal görünüyor dedi ama garip geldi nst de 100 ü bulup hiçbir şey hissetmemek. Gelecek pazartesi tekrar gel sabah kontrol yapalım salı ya da Çarşamba da doğuma alırız dedi pazartesi çatı muayenesi yapıp duruma göre ya suni sancı ile ya da sezaryen ile doğuma gireceğim. Bu arada nst 100 ü bulduğunda karnımda falan bir şey hissetmedim ama hissettiğim tek şey sanki vücudumdaki tüm kan başıma çıkmış gibi oldu benzer bir şey yaşayan oldu mu?

Kızlar bebeğe sağlık sigortası yaptiran veya düşünen var mi ben istiyorum ama ne kadar nereye yaptırmalı bilmiyorum
Yaptırdım canım. Bebeğim ve kendim için toplam 24.000 tl sadece bebeğime 25.000 tlye yapıyorlardı arkadaşım sigortacı ilk 15 gün içinde sigorta yaptırırsak bebeğe Anadolu bebekten faydalanıyor ve ucuza denk geliyor

Evet çok fazla sanki popom ağrıyor, vajinam ağrıyor. Popoma sopa sokmuşlar gibi. Spanç var ondan mı ki
Canım benim de ilkte oldu ağrı kesici iste ilk gün biraz zorluyor çünkü, bide benim dikişlerde alınmalıydı yani 1 hafta sonra doktor aldığında baya rahatlamıştım, giderek hızlıca iyileşiyor ben şaşırmıştım bu kadar hızlı iyileşmesine , ilk gün bide daha sabret ağrı kesici iste, bir haftaya 15 güne toparlıyor çok çabuk iyileşen bir doku orası Allahın hikmeti , 40 ım çıktıktan sonra ilişkide korkmuştum mesela 0 acıydı tamamen iyileşmişti

Kanama durmadı her C yeri yırtılmış vajinamin. Dikmektwde çok zorlandilar. Dokum kötüymüş. Ağrım çok ağrı kesici istesem verirler mi
İste iste mutlaka hemen yapıyorlar iğne şeklinde etkili , benim bu kadar değildi senin biraz fazla yırtık olmuş demek ki

Açıklığın var mı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…