Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Geçen de yazdm ama sezeryan olan kızlar göbeğinizde dokununca acı varmı benim acıyor dokunamıyorm
Benım kı sankı uyusuk bir şekılde bazen tanıyomusun gıbı nasıl dıyım kesılıyomus gıbı hıs verıyor

Kısır döngüye girdik yine emiyo uyuyo yerine koyuyorum çığlık kıyamet 3 saattir beliim koptu

Geçen de yazdm ama sezeryan olan kızlar göbeğinizde dokununca acı varmı benim acıyor dokunamıyorm
Ben de yok kızu. Ama benim farklı agrım var sordum ya gecen gün gogus kısmının ortası kemigin altına dogru mide tarafından baslayan bi agrı var aynı hizada sırtıma yanlarıma kadar vuruyor. Agrı kesici içiyorum onun için yatsamda otursamda hafiflemiyor

Canım ne sıklıkla yıkıyorsunuz sık banyo yaptır sonra o derin uykuya dalınca sende uyu bari ya
Gün aşırı yıkıyoruz dün yıkadık ama dün gece tam bir felaketti işe yaramıyo banyo😄 doymuyo da diyemeyiz artık çok güzel kilo almış meme bağımlısı oldu bence

İnşallah sağlıkla kucağına al canım, nst de bende hiç sancı yakalayamadım bilmiyorum ama benim ki adet ağrısı gibi oluyor , inşallah müdahalesiz başlar doğumumuz
Bende de şimdiye kadar 40 ın üzerine çıkmamıştı hiç ama bugün neredeyse hep 40 üstü oldu ve 100 e de çıktı o baş ağrısı hissi normal mi onu anlayamadım başım ağrıyıp tüm kan beynime çıkmış gibi hissettim sancı böyle bir şey değil değil mi? İnşallah amin

Bende de şimdiye kadar 40 ın üzerine çıkmamıştı hiç ama bugün neredeyse hep 40 üstü oldu ve 100 e de çıktı o baş ağrısı hissi normal mi onu anlayamadım başım ağrıyıp tüm kan beynime çıkmış gibi hissettim sancı böyle bir şey değil değil mi? İnşallah amin
Yok ya değil canım kasıklarda oluyor bence o an bi aşırı kasılma bişe olmuş sana

Tansiyonun çıkmış olabilir düzenli ölçüm yapıyor musun?

Bu his bende de çok oluyor. Yetemiyormuşum gibi, yanlış birşeyler yapıyormuşum gibi ama kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Sütüm etkilenmesin, korkum gerçeğe dönmesin diye 🙏🏻 Bence senin de bebişin gayet iyi canım. Kakası ilk bana da ishal gibi gelmişti ama normalmiş, doktoru da öyle demişti. İnşallah gün geçtikçe bu hissimiz azalır 🥹🙏🏻

Gerçekten senin kv de bi hoş yahu, millet emzirsin ister durup durup sütün var mı diye sorar seninki de mama ver diyor hayret. Allah kolaylık versin canım, cidden işin çok zor..

Ayyy hayırlısı olsun canım, inşallah bebiş kendiliğinden gelir 😍 🙏🏻
Merak etme canım ilk başlarda sütün var mı diye sürekli soruyordu en son yüzüne fışkırtınca sustu . Ayrıca yaptığım sağımları da buzlukta gösterdim ikna ettim düşesi sütüm olduğuna

Kizlar yaa kasigim gobek deligi cevresi ve vajinamin kemigi cok agriyor baski varmis gibi. Sanki bacagini 2 yana düz açmışım gibi agriyor alt kemigim

Merak etme canım ilk başlarda sütün var mı diye sürekli soruyordu en son yüzüne fışkırtınca sustu . Ayrıca yaptığım sağımları da buzlukta gösterdim ikna ettim düşesi sütüm olduğuna
Tövbe yarabbim ya sanki onu ikna etmek zorundasın. Annesi sensin, yavru senin, onlara neyse. Cidden hayatta en anlam veremediğim hareketler, bu hamilelik ve annelik serüveni içinde gördüklerim 🤷🏼‍♀️

X