Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar bebeğe sağlık sigortası yaptiran veya düşünen var mi ben istiyorum ama ne kadar nereye yaptırmalı bilmiyorum

Bana parol yazmıştı

gaz sorunu olsa ıkınırdı herhalde di mi? ıkınma filan olmuyor sadece tuvaletini yapacağı zaman biraz zorlanıp kızarıyor. aslında benim bebeğimde belirgin bir huzursuzluk yok ya da ağlama filan da yok tek sorunu kusma. eğer kilosunu düzgün alsaydı kusmayı çok dert etmezdim ama kilo da alamadığı için kusmaya bağlıyorum bunu. Allah yardımcın olsun canım gaz da çok sıkıntı insanın elinden bir şey gelmiyor bir noktadan sonra, seni çok iyi anlıyorum

3 cm açıklık var canım, rahim ağzın çok incelmiş her an gelebilir dedi , benim bide elimde 17 aylık bebeğim var , gelsin istiyorum açıkçası bu gece ağrımda oldu
bu belirsizlik cok yoruyor gercekten. Sen bebeginle ilgilenip vakit gecir bolca, kafan dagilir. Benim bu ilk hamileligim, cocugun herseyi hazir bi kendi yok ortada vakit gecirmekte de zorlaniyorum

bu belirsizlik cok yoruyor gercekten. Sen bebeginle ilgilenip vakit gecir bolca, kafan dagilir. Benim bu ilk hamileligim, cocugun herseyi hazir bi kendi yok ortada vakit gecirmekte de zorlaniyorum
Ay Buda çok hareketli öyle de yoruluyor , bence de sende bu boşluğun tadını çıkar , 1. Gebelik prenseslik 2. Si amelelik çocukla

Ben de 38+1im benim de 3 cm açıklığım varmış doktor 2-3 güne bekliyorum en geç dedi. Hafiften regl sancısı gibi sancılarım var sen ne durumdasın canım var mı ağrın sancın?

Ben de 38+1im benim de 3 cm açıklığım varmış doktor 2-3 güne bekliyorum en geç dedi. Hafiften regl sancısı gibi sancılarım var sen ne durumdasın canım var mı ağrın sancın?
Var canım benim de öyle bu gece baya regl ağrısı gibi ağrım vardı bugün de yokluyor, doktorum ta geçen pazartesi gelir bu hafta dedi ama gelmedi bakalım cuma yapalım yatış dedi. Benim 2. Doğum ve araları çok kısa, hızlı olur doğum sancılar sıklaşınca hemen gel diyor bekleme diye tembihledi bugün

Bir avazda kolaylıkla gelsinler inşallah canım. Benim ilk doğum olacak inşallah benimki de hızlı ve kolay olur

Bu his bende de çok oluyor. Yetemiyormuşum gibi, yanlış birşeyler yapıyormuşum gibi ama kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Sütüm etkilenmesin, korkum gerçeğe dönmesin diye Bence senin de bebişin gayet iyi canım. Kakası ilk bana da ishal gibi gelmişti ama normalmiş, doktoru da öyle demişti. İnşallah gün geçtikçe bu hissimiz azalır
Gerçekten senin kv de bi hoş yahu, millet emzirsin ister durup durup sütün var mı diye sorar seninki de mama ver diyor hayret. Allah kolaylık versin canım, cidden işin çok zor..
Ayyy hayırlısı olsun canım, inşallah bebiş kendiliğinden gelir

Hanımlar merhaba, ben de 5 haftalık hamileyim. İlk gebeliğim ancak düşük riskim var, çok fazla kanamam oluyor ve ağrılarım var. İki gece hastane yatışı verildi şuan evde yatıyorum ve progestan kullanıyorum. Benim gibi kanaması olup bebeğine sağlıkla kavuşan var mı acaba?

Ben parol kullandım sadece bide antibiyotik verdi bana doktorum

Parol verdi sadece ama normal oldu benim doğum

Bana da aynisini yazmis sezaryenden sonra birkac gun kullandim ama sonra kullanilmamali yazisini gorunce biraktim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…