Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ay Allahım isilik olur ya havalarda sıcak, hıçkırık üşüme alakasını da valla ilk duydum, midesi büyüyor derler bizde de
Elleri ayakları hep buz gibi çocuğun ben o yüzden örtüyorum biraz ama kaynanamlar fazla abartıyor bişey de denmiyor eşime söylüyorum o uyarıyor anne hava sıcak aç çocuğu diye ne bileyim işte garip garip bende ilk defa duydum

Kuşum bizde klima var ısıya dikkat ediyoruz bebeğiminde eli hep serin ama o normal bebeklerde oluyor ben alt üst takım giydiriyorum akşamları müslin örtü ile bol kundak yapıyorum elleri çok kıpırdak ellerini serbest bırakınca hemen uyanıyor

Biberon yerine bebeği göğsüne alıp şırınga ile beslemeyi denedin mi canım
yok denemedim ama o da çok uzun sürmez mi artık baya süt tüketiyor çünkü. yoğunbakımda tek seferde 50 ml veriyorlardı. az önce memeye tutturdum daha kolay aldı sanki. inşallah alışır da rahat ederiz ikimiz de

Ya benim kanamam kahverengiye dönmüştü 4-5 gündür bugün kırmızı gelmeye başladı acaba adet mi oldum

Söylüyorum açtırıyorum ama ben gider gitmez gene sarıyorlar napayım canım cuma günü köylerine geri dönecekler kendi annem gelecek o zamana kadar idare ediyorum eşim uyarıyor
Ay benimde öyle cuma son saat sayıyorum resmen gitsinler diye sıcaktan bayıldım tesettürlü olunca çok zor giyinmek yanlarında bide kızımm niye yürümüyorsn diyor evin içinde ben odamdan çıkamıyorumm sizin yüzünzden.

Bence alışır kuzum üzülme bide kaşık biberon denesen yada süt kadehi

Bende deniyorum sürekli Tolga cevigi neyse sagliklisinizdir ikinizde inşallah Allahim uzun ömürler versin bebisine

Kızlar bebiş hareketlerinin iyice azalması doğum kanalına yerleşmeye başladığının bi işareti olabilir mi? Kıpırdak oğlum birkaç gündür pek sakin doktor da en sonki kontrolde aşağıya baskı yapmaya başlamış demişti merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…