Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
canım Biberon vermeme konusunda o kadar çok baskı var ki üzerimde, dünden beri direniyorum ama eminim bebek doymuyor. günde 4 sefer 10 dk emmekle nasıl doysun ki. ama doktorlardan tut, asmdeki ebeye kadar herkes Biberon verme, emzirmeye uğraş dedi. annemleri filan saymıyorum zaten. ya önemli olan bu çocuğun beslenmesi doyması değil mi, psikolojik olarak harap oldum dünden beri. yemin ederim yoğunbakımdayken ayrı kahroluyordum şimdi bambaşka bi güncelleme. gece 5 saat aç kaldı çocuğum 5. saat zar zor tutturdum memeye

canım ben de zıbın ve bi müslin atıyorum üstüne. havalar hala çok sıcak. bebekler çok sıcakta rahat edemezmiş

Biberon yerine bebeği göğsüne alıp şırınga ile beslemeyi denedin mi canım

Tutturabiliyorsan ne mutlu sana ben hiç yapamıyordum aynı baskıyı ben de yedim hala yemeye de devam ediyorum ben elimden geleni yaptım çocuğu aç bırakacak da halim yok zaten bebeklerimiz ufak prematüre yani. Memeyi almıyor herkes soruyor emiyor mu emdir bak rahat edersin kaç gün ağladım sırf bu laflar yüzünden sanki ben bilerek vermiyormuşum gibi davranıyorlar

39+1
Ne sancı var ne bebek aşağı indi:)

Bebeğin başı 2-3 hafta ileride çıktı . Koca kafalı dedi ama sağlık problemi yok bir iki daha fazla ikinirsin dedi.

Ben napicam kizlaar moralim bozuk.

Evin içi 27 derece beyaz iç zıbınla duruyo ayakları çıplak incecik tek kat müslin örtüyorum bacaklarına sadece terletmek hasta eder bebişi

Memeyi unutmuş mu? Hem biberon hem meme devam eden çok var canım akışı yavaş biberon kullanırsan memeyi de tutar dr browns biberonu önerebilirim hem emzirirsin hem tavkiye yaparsın aç kalmasından iyidir

Ay Allahım isilik olur ya havalarda sıcak, hıçkırık üşüme alakasını da valla ilk duydum, midesi büyüyor derler bizde de

Ayyy kız hasta ederler çocuğu izin vermesene

39+1
Ne sancı var ne bebek aşağı indi:)

Bebeğin başı 2-3 hafta ileride çıktı . Koca kafalı dedi ama sağlık problemi yok bir iki daha fazla ikinirsin dedi.

Ben napicam kizlaar moralim bozuk.
Bunu Doktor'un mu dedı o ıkınmaya can dayanıyomuymuş acaba ne duşunuypr acaba doğumda kafa cıkmassa kesmeyımı allahım ya doktor denılınce kafayı sıyırcak gıbj olıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…