Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Canım alış bunlara ohoo neler duyacan , hiç takma bildiğini yap, ben doktoruma danıştım böyle uygun gördüm de geç yoksa alamazsın sonunu
Öyle yapıyorum zaten doktor ne söylediyse o diyorum onun haricinde bişey yapmam diyorum işte herşeyi doktoruma danışıyorum zaten şimdi salı günü kontrolümüz var bakalım

Öyle yapıyorum zaten doktor ne söylediyse o diyorum onun haricinde bişey yapmam diyorum işte herşeyi doktoruma danışıyorum zaten şimdi salı günü kontrolümüz var bakalım
Biz doktor nesliyiz yani uzman onlar ve en uzmanından bilgi alıyoruz, eski nesil büyüklerden duyduğuyla devam etmiş, artık bunun ayrımına varmaları lazım ama zor henüz hazır değiller

Biz doktor nesliyiz yani uzman onlar ve en uzmanından bilgi alıyoruz, eski nesil büyüklerden duyduğuyla devam etmiş, artık bunun ayrımına varmaları lazım ama zor henüz hazır değiller
Çocuğu hıçkırık tutuyor üç kat yorgana sarıyoruz üşüdüğü için hık tutarmış bi geliyorum odaya kafaya ağız mendili konulmuş müsline sarılmış o da yetmemiş yorgan örtülmüş üstüne

Bir tanıdığıma doktor bıngıldağı kontrol et demiş eğer bıngıldak içeri çökükse az miktarda su veriyormuş

Bunu bilmiyordum bizde var o zaman temkinli olmamız lazım
Eşinin kan grubu da pozitif olması gerekiyor . Yani anne negatif baba pozitif oldugu zaman kan uyuşmazlığı olur . Eger bebekte pozitif olursa sarılık olma olasılığı çok yüksek

Eşinin kan grubu da pozitif olması gerekiyor . Yani anne negatif baba pozitif oldugu zaman kan uyuşmazlığı olur . Eger bebekte pozitif olursa sarılık olma olasılığı çok yüksek
Kan uyuşmazlığı var derken onu söyledim ben negatifim eşim pozitif iğne falan da olduk zaten hakimim konuya . Sadece sarılık ihtimalinin arttığını söylememişti kimse oyuzden şaşırdım öğrendiğim iyi oldu teşekkürler

Anne sütü alan bebeklerde 10 gün mama ile beslenen bebeklerde 5 gün kaka yapmaması normal diyor doktorlar canım

Kızlar bgn 38+2 yiz dr a baskı hissediyorum dedim muayene etti acıklık yok dedi nst de sancı yok baskıyı hissediyosan dogumun yakındır diyebilirim dedi sadece

Bebik doğduktan sonra ilk kan grubuna bakacaklar eğer pozitifse sana bir kez daha iğne vurcaklar hastaneden çıkmadan da bebikin bilirubin değerlerine bakacaklar sonra kontrol gününü söyleyecekler çok dikkatli ol uyutmamaya çalış ve bol bol emzir . Bebik negatif olursa çok sıkıntı olmuyor

Aynen onları biliyorum bakalım umarım negatif olur erkek olduğu için ilerde sorun olmaz onun için olursa da dikkat edicez bakalım

Su verirsen bu sefer midesi suyla dolacak süte yer kalmayacak. Sütün içindeki nimetlerden yararlanamayacak. Sen dinleme kaynananı. Sütün içinde yeterince su var zaten canım

Canım benim okuduğum da bildiğimde bebeğe su verilmemesi gerektiği . Doktoruna sormadan verme sana tavsiyem

Kızlar bu sıcakta ne giydiriyorsunuz ben sadece zıbın ve müslin ile geçiriyorum günleri yoksa yanıyor vücudu çocuğumunn kaynanam üşücek diyip duruyor amma dinlemiyorum zaten sıcak olduğunu hissediyorummvücudunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…