Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Geç döllenme oldugu için 5 aralık olarak değiştirmişti doktorum
O zaman daha var içini rahat tut. Ben 40 oldum bebek içimde gelişimi de ilerde içim dışıma çıkmış durumda siz düşünün artık halimi. Haftası en büyük doğuran olarak zirveye yazılacağım bu gidişle içimde taht kurmuş

Canım bebeğinle konuşmayı denedin mi ? Artık gel annecimmm ben hazırım sende hazırsın mı desen

Kızlar gece karın serleşmelerim bel ağrılarım artmış durumda açıklığım mı var acaba yoksa 38 e gircem normal mi

Afedersin çamaşırımda popo kısmım hep ince çizgi halinde ıslak oluyor ter dimi bu acaba su sızıntısı mı diye ödüm kopuyor farketmem diye

Kızlar perine masajına kacinci haftada baslamak gerekiyor
Doktorum 35ten itibaren başlattı perine masajına. Haftada 3-4 kere banyodan sonra dedi :) Ama ben bu tür şeylerin kesinlikle bebeğin gelişimiyle de bağlantılı olduğunu düşünüyorum o yüzden yine doğrudan kendi doktoruna danışmakta fayda var.

Bu arada tüüüm doğum yapanlarımızın gözü aydın Allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin herkese

Geride kalan bizlere de vaktiyle sağlıklı, pozitif hikayeli doğumlar diliyorum.

Bir de doğum yapanlara bir sorum olacak, hastanede illa gecelik giymek gerekli mi sizce yoksa önü düğmeli pijama takımları da iş görür mü? Kafama takıldı.

İnşallah su gibi doğumlarınız olur Bence gecelik en rahatı, çünkü sezaryen de olsa normal doğum da alt kısma bişey giymek zorluyor. Hemşireler de gecelik giy dedi bana, önü düğmeli ya da emzirmeye uygun birkaç gecelik işinizi görür

Pijama giydim canım hiç zorlanmadım kordirda yürüyüş yapan diğer annelerin çoğuda pijamalıydı sen nasıl istersen

Günaydin kızlar nasılsınız bebişler iyi mi ❤ Fatmaben A adenliya Gncgm28 M mervedk

Evet kızlar meraktayız valla nasılsınız yavrularınız nasıl kısa da olsa haberdar edin bizi aklımı sizle
Benim paşa hala küvezde sarılık başlangıcı da vardı tedavide alıyor. Dün sütüm düzgün gelmeye basladı diyebilirim ama ne kadar geliyor bilmiyorum. 3 kez emzirmeye gittim. Gece evde resmen bayılıp uyumusum gece kalkıp sagım deniycektim yapamadım hem agrım vardı biraz hemde uyku cok agır bastı. Şimdide pişmanlıgı çöktü. Eşimde emzirmeye yakın saatlerde denetmiyo cocuk emsin olanı dio. Bide acıkıyorum ben yaaa gece uyumadan corba içip uyuyorum hep. Yemekten sonra tatlı falan da yiyorum. Kahvaltılara dogum yaptıgımdan beri cok aç oturuyorum.

Ben 2 dogumum da da alt üst goturdum elbise goturmedim. Sezeryan oldum ben. Zaten uyusukluk gecene kadar sezeryanda kalkmıyosun sadece üstünü giydiriyor bakıcılar. Altın kontrolu oluyor bakımı oluyor altı hiç giydirmiyolar. Elbise giysen de toplu durucak 3-5 saat karnının üstünde nerdyse gogse dogru hatta. OtuUrup kalkarken falan pijama bana rahat geliyor. Tesetturlu oldugumdan olabilir elbise de yatarken sürekli üstümü örtmem lazım bacaklarım acılmasın frikikler olmasın die aklım orda olur. En onemli etmen de tabi önü düğmeli olması. Yada emzirmeye uygun olması. Yani ben 2 dogumumda da gecelik giymedim pijama. Hatta taburcu oldugum ilk gün hastneden cıkıp oglumu gormeye diger hastaneye bile pijamayla gittim.

Sorma o telaş bende de var göğüslerim 10 kilo olmuş gibi hissediyorum gözleri hafif sarı dün kontrol de doktor bu kadar olur şuan test yapmaya bile gerek yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…