Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Zaten minnet etsem simdiye kadar giderdim yukarı bir tas corbami yapip yiyorum bulasigimi topluyorum ama bir de bana sor karın ağrısı bitirdi beni resmen sezaryen olsam bu kadar ağrı cekmezdim diye düşünüyorum 3. Doğumum ama en zor doğumum da bu oldu doğum sonrası da resmen yatalak oldum
Kuzum karın ağrısı neden oluyor ki bir acile mi gitsen

Doğum sonrası kontrolde rahim kasılıyor demişti doktor küçülmesi için kasılıp gevsemelere devam edicekmis o da ağrı yapıyor doğum sancısı gibi o yüzden gitmedim
Anladım canım çok geçmiş olsun 3 çocukla toparlanmaya çalışıyorsun biran önce geçsin inşallah

Ayy benim de yarın tam 37+0 🥳 dediklerin uzun zamandır oluyor bende. Benim bebiş karın duvarına çok yakın olduğundan dolayı her türlü göbek yamulmasını yaşadık ve yaşıyoruz 😂 şimdilerde de bırak sırt üstü yatmayı, yan yatsam bile nefesimi kesmeyi başarıyor sıpacık. Yalnız değilsin 🫂☺️
Neyse yapcak bsy yok şunun şurasında ne kaldı ki 😂 yazarken bile inandırıcı gelmiyor bir gün bir yılmış gibi geçmek bilmiyo

Kızlar 5 cm açıklığım varmış hazır iyiyken yazayım. Büyük ihtimalle sabaha karşı doğururum ben dua edin🙏 ağrılar feci değil hatta nerdeyse bi şey hissetmedim şimdiye kadar regl ağrısı gibiydi
Açıklık 5 cm den sonra hızla ilerliyor dikkatli ol kuşum büyük tuvalet ihtiyacı hissettiğin an ebeleri doktoru çağır sen ayni benim ikinci doğumum gibi oldun şuan tek fark benden leke geldi 5bucuk santimle hastaneye gittim keseli doğurdum bebeği suyu patlamadan ağrısız sancısız belki sabahı bile bulmaz doğumun rabbim yardımcın olsun 🧿🤲

Açıklık 5 cm den sonra hızla ilerliyor dikkatli ol kuşum büyük tuvalet ihtiyacı hissettiğin an ebeleri doktoru çağır sen ayni benim ikinci doğumum gibi oldun şuan tek fark benden leke geldi 5bucuk santimle hastaneye gittim keseli doğurdum bebeği suyu patlamadan ağrısız sancısız belki sabahı bile bulmaz doğumun rabbim yardımcın olsun 🧿🤲
5 6 cm dediler şimdi biraz daha ilerlemiş sancılar da kuvvetlendi😕

Kızlar bebiş aşırı legen kemiğime baskı yapıyor ayakta zor duruyorum neden böyle olur ki

X