Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bebeğin uyku setini yıkadınız mı ? Yıkadıysanız neyle ve nasıl yıkadınız ? Kararsız kaldım
Uyku seti dediğin nevresimimiyse ben normal bebek deterjanıyla yıkamıstım. Ama yastık yorgan falansa ben almadım kullanmıycamda. Belli bi yaşa kadar yasak çünkü. Ama yorganların üstğnde yıkama talimatı var

Dün gece kasılmaları takip edeceklerdi ya, gece biz bi uyumuşuz, ebe de yazık uyandıramamış dolayısıyla da nst yi çekememiş
sabah olunca çektiler. Nst kağıdını ekliyorum. Ritmik ağrılarım varmış, çok şükür bebeğin kalp atışı iyiymiş. Halsizlik ve kasılma hakim bende ama öyle dayanılmayacak şekilde değil kasılmalar. Zaman zaman zorluyor. Nişan veya su gelmesi yok. İçinde bulunduğum süreç nedir nasıl ilerliyoruz hiç bi fikrim yok malesef

Eklentiler

• 1000042988.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 59
Bebisin ben geliyorum anne hazır ol diyor Vücut kendini hazırlıyor gibi canım

Kimseler yok bugun herkes Pazar tatilinde kocasıyla beraber sanırım Benim kocanın hafta içi olduğu için izni bana pazarlar sıkıcı geçiyor

Ay bana iki gündür güncelleme geldi. Ne oldu bilmiyorum eşim geldikten sonra her yerim ağrımaya başladı dönemiyorum yatakta falan. Fink fink araba kullanıyodum iki güne kadar şimdi arabaya oturup kalkarken her yerim ağrıyo.

Nazlanma günlerin olsun seninde biraz bırak herşeyle o uğraşsın

Canım Kilo sınırına göre mi çıkarıyorlar acaba
Bizim solunum sıkıntımız vardı solunum cihazına bağlıydı o yüzden küveze girdi bebiş çok şükür düzelince cihazı çıkartıp kendi nefes aldığı için artık ve zaten 2 kilonun üstünde olduğu için doktor burda kalmasına gerek yok dedi toplamda 10 gün küvezde kaldı yarın sabah taburcu inşallah orda diğer annelere baktığımda anlattıklarına göre genelde 2 kilo olmadan salmıyor doktorlar

Senin bebiş kaç haftalık doğmuştu canım benim de sancım çok olduğu için erken gelme riski var şuan ilaçla durdurmaya çalışıyoruz

Senin bebiş kaç haftalık doğmuştu canım benim de sancım çok olduğu için erken gelme riski var şuan ilaçla durdurmaya çalışıyoruz
Erken sayılmaz canım sen 37 haftaya giriyorsun artık 36 bitiyor. Normal dogum haftası başlamış oluyor. Sen ne ilacı kullanıyordun ben kacırmısmıyım ya.

10. Gün bugün ama sezeryan yerim hala ara ara acayip sızlıyor ya bi iyileşemedim çocuk gelecek diye yarın evi topladım evi temizledik eşimle çantasını felan hazırladım ama acayip yoruldum acımaya başladı dün akşam da yemek yapmıştım emzirmekten gelince hiç dinlenemedim doğru düzgün artık yarın bebiş gelince uykular da kaçacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…