2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bebek bir yere toplanıe gibi karnın da dediğin gibi yaş gibi sem sert olur 10 20 sn faln sürüyor benim ki senin de aynı mi bilmiyorum bu sancı
Evet evet aynı. Ayakta otururken uzanirken oluyor ani toplanma gibi semsert oluyor bebek oraya sanki kafasini dayamis gibi ve tuvaletim geliyor. Ama agri aci yok

Agrı acı falan olmuyor ama yine de sancı mıdır. Surekli karnim tas gibi oluyor böyle sertlesiyor
Canim benim de öyle yalancı sanci diyor. Gerçek sancı nefes aldırmaz dedi doktorum. Bu ara sertleşme çok fazla oluyor günü gününü tutmuyor. Gece sertleşme yüzünden uyuyamadigim oluyor ertesi gün nst de hiçbir şey çıkmıyor mesela. Bir de doktorum sancım var diye acile koşmana gerek yok hemen dedi duramadığın dayanamadığın noktada zaten istesende istemesende gelirsin dedi. Doğum öyle hemen başlamıyor. En önemlisi mesela su gelmesiymiş eğer sancı var ya da yok su gelirse hemen hastanede kontrol etmek istiyorlarmış. Benimki bu şekilde söyledi. Sende takip et tabii yanlış yönlendirme olmasın

Carsamba kontrolum vardi doktorum bebek buyudugu icin boyle kasilmalar sertlesmeler cok normal artik yeri de daraldi dedi. Onemli olan rahim agzi uzunlugu suyu vs dedi. Baya baya sertlesme oluyor sık sık ve ani tuvaletim geliyor veya disardaysam yuruyemiyorum degisjk bir his

Ben epiduralli normal doğum istiyorum inşallah
Ben deee çatı muanesinde biraz kasınca kendimi doktora ben kesin epidural istiyorum dedim yine unutmasın diye doktorum da allahtan öyle yapmam etmem diye diretmeyen biri yaparız tabii diyor biraz ona güveniyorum yoksa benim altından kalkabileceğim bir iş değil gibi kendime de hiç güvenmiyorum ama sezaryenden de korkuyorum

Beni kim görse epidural dusunme sakın diyor sonrasi cok agri yapiyormus migren yapiyormus gozumu korkutuyorlar

yattıgımız zaman hareketleniyorlar ya özellikle sola ytınca, hareketleri hiç denecek kadar azsa o zaman gidilebilir. Bana bugun dr soluna yat 2 saat icinde 10 hareket olmalı dedi. Az olursa gitmekte fayda var

Çok geçmiş olsun canım. Böyle görmek zor ama iyi olacak, geçecek. Benim arkadaşımın bebişi de bu tedaviyle hemen toparladı, sonrası su gibi aktı. Umuyorum senin de öyle olacak. Kendini hiç üzme, sütüne odaklan. Ne kadar çok içebilirse o kadar hızlı geçecek inşallah Allah şifa versin, yardımcınız olsun

Geçmiş olsun canım inşallah bir an önce geçer ama bunlar normal şeyler çoğu çocukta oluyormuş

Evet biliyorum ilk oğlum da böyle 10 gün yattı aynı süreci daha önce de yaşadım ama anlamadım ben ağlamıyorum otomatik kendi akıyor gözyaşım ve durduramıyorum kendimi bana ne oluyor bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…