2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benden Haberler kötü bebeğim sarılık oldu küveze alındı yanındayım bende ama sabahtan beridir ağlıyorum sanırım lohusa depresyonuna girdim bu yoğun bakım kapıları beni çok ajite ediyor bebeğimi böyle görmeyi istemiyorum
Eki Görüntüle 3466784
Geçmiş olsun fındık parmaklarını yerim bu bebitonun 😘 daha önceden başına geldiği için bunun gelip geçici olduğunu biliyorsun beybi hormonlarınla savaşma ağlamak istiyorsan ağla iki hafta sonra sapasağlam evinde çocuklarla uğraşırken bugünleri de unutursun Allah ikinize de can sağlığı versin ❤️❤️❤️

Kızlar karnımda sürekli kasilma oluyor bebek bir yere toplaniyormus gibi ama çoook sık olmaya basladi 3 4 gündür. Bir de vajinama makata dogru baski hissediyorum ara ara bebek pozisyonundan midir acaba
Kuzum hastaneye yatarken doktor dedi kasılman olursa haber ver diye. Sordum senin dediğin durumun aynısını çok sık yaşıyorum diye. Çocuğun toplanıp ittirmesi kasılmadan sayılmıyormuş. Karnının tamamının komple sertleşmesi lazımmış. Bebeğin hareketi olanda mesela sağda toplandı sağ sert, sol boş kaldı sol yumuşak olunca kasılma sayılmıyormuş haberin olsun. Bu hareketlere de normal diyorlar. Dünden beri nst giriyorum kaç seferdir. Toplanmalarda sancım hiç oynamadı bile

Son düzenleme:
Kızlar benım deyanıcak gücüm halım dermanım kalmadı yorgunluktan artık aksamları agrılardan uyuyamaz oldum beş çocuğa bakıyorum evın yemeğidir ev topla derken ıyı degılım benım oğlan desen kucaktan inmez oldu kalbım sankı yerınden çıkıcak gıbı hissediyorum artık nefes alamaz oldum alerjı drsenız ayaklarım yara bere ıcınde duşa da gıremıyorum derden pertım

Kızlar benım deyanıcak gücüm halım dermanım kalmadı yorgunluktan artık aksamları agrılardan uyuyamaz oldum beş çocuğa bakıyorum evın yemeğidir ev topla derken ıyı degılım benım oğlan desen kucaktan inmez oldu kalbım sankı yerınden çıkıcak gıbı hissediyorum artık nefes alamaz oldum alerjı drsenız ayaklarım yara bere ıcınde duşa da gıremıyorum derden pertım
Sen hâlâ köyde misin canım evine geçtin mi

Evet biliyorum ilk oğlum da böyle 10 gün yattı aynı süreci daha önce de yaşadım ama anlamadım ben ağlamıyorum otomatik kendi akıyor gözyaşım ve durduramıyorum kendimi bana ne oluyor bilmiyorum
Oy kuzum çok geçmiş olsun, geçecek inşallah, annesin sonuçta tabii ki öyle hissetmen normal azcık dayanmalısın biliyorsun zaten, inşallah bu sefer daha kısa sürede 10 güne gerek kalmadan bebişinle tekrar evine dönersin :dua:

Kuzum hastaneye yatarken doktor dedi kasılman olursa haber ver diye. Sordum senin dediğin durumun aynısını çok sık yaşıyorum diye. Çocuğun toplanıp ittirmesi kasılmadan sayılmıyormuş. Karnının tamamının komple sertleşmesi lazımmış. Bebeğin hareketi olanda mesela sağda toplandı sağ sert, sol boş kaldı sol yumuşak olunca kasılma sayılmıyormuş haberin olsun. Bu hareketlere de normal diyorlar. Dünden beri nst giriyorum kaç seferdir. Toplanmalarda sancım hiç oynamadı bile
Bende hep oluyor o kasilma ama son 1 haftadır asiri sıklastı. Doktor eger rahim agzi uzunlugu normalse sorun yok bebek buyudugu icin kasilmalarim artmasi normal dedi. Karnimin tamami kaislmiyor sanirim sadece alt kismi boyle tas gibi oluyor sertlesup sivriliyor

Benden Haberler kötü bebeğim sarılık oldu küveze alındı yanındayım bende ama sabahtan beridir ağlıyorum sanırım lohusa depresyonuna girdim bu yoğun bakım kapıları beni çok ajite ediyor bebeğimi böyle görmeyi istemiyorum
Eki Görüntüle 3466784
Ama ben o elleri ayakları yerim 🥰🥰🥰 nasıl tatlı maşallah 😍 kuşum ağlaman üzülmen çok normal kimse orada görmek istemiyor yavrusunu ama biliyorsun geçecek çok şükür yanındasın gözünün önünde Allah dermansız dert vermesin 🐣 Bu minnoş biran önce toparlayacak ve seni diğer çocuğun gibi canından bezdirecek hiç merak etme 🥰 toparlan bakalım anneyiz biz 🥰

Kızlar hamilelikte sık idrar yolu enfeksiyonu geçiren varmı? Benim başlarda dr un verdiği tozu içince geçiyordu ek olarak elma sirkesi ws içiyordum bol su birde tabi. Ama suan tekrarlamış be hiç bişi fayda etmiyor. Kızılcık kaynatmıstım geçenlerde o bile fayda etmemiş ne yapmak lazım antibiyotik cok mecbur kalmadıkça kullanmak istemiyorum 🥺

Bende hep oluyor o kasilma ama son 1 haftadır asiri sıklastı. Doktor eger rahim agzi uzunlugu normalse sorun yok bebek buyudugu icin kasilmalarim artmasi normal dedi. Karnimin tamami kaislmiyor sanirim sadece qalt kismi boyle tas gibi oluyor sertlesup sivriliyor
Evet evet aynısını bana da dediler. Hatta nst sırasında benim oğlan o hareketleri çok yaptı. Bi de tam cihazlara doğru, o karna takılan yuvarlak aparatları ittirdi, altında taş gibi oldu kimi zaman sivrildi ama toco olan kasılma değerim hiç oynamadı bile. O yüzden hiç endişelenme kuzum. Yeri daraldığı ve artık bebek de kemikleştiği için böyle olabiliyormuş

Kızlar hamilelikte sık idrar yolu enfeksiyonu geçiren varmı? Benim başlarda dr un verdiği tozu içince geçiyordu ek olarak elma sirkesi ws içiyordum bol su birde tabi. Ama suan tekrarlamış be hiç bişi fayda etmiyor. Kızılcık kaynatmıstım geçenlerde o bile fayda etmemiş ne yapmak lazım antibiyotik cok mecbur kalmadıkça kullanmak istemiyorum 🥺
Benimde sürekli oluyor canım. Artık son dönemlerde diye ilaç da kullanmıyorum bolca su içiyorum. Ne yaparsam geçmedi benimde

Ben başından beri sürekli enfeksiyon yaşıyorum başta 2 kez falan o toz ilaçlardan verdi doktor sonra içtiğin su miktarını artırman lazım dedi günde 4 litreye çıktığımdan beri baya geçti enfeksiyon

Evet biliyorum ilk oğlum da böyle 10 gün yattı aynı süreci daha önce de yaşadım ama anlamadım ben ağlamıyorum otomatik kendi akıyor gözyaşım ve durduramıyorum kendimi bana ne oluyor bilmiyorum
Canım kolay mı ya evde 2 çocuk bir tane burda , doğum kısmın sürecin de zordu , kim olsa akar o yaş ama kendini etiketleme depresyonda değilsin şuan sadece yorgunsun ve geçecek

Eki Görüntüle 3466784
Geçmiş olsun canım kötü şeyler düşünme hemencecik toparlar kendini bebeğin çoğu bebekte oluyor sarılık. Hormonlardan dolayı çok yoğun duygular hissediyosun ağlaman çok normal 🙏

Eki Görüntüle 3466784
Maşallah kuzuma ya elini ayagını yerimmm. Annesi busefer daha kısa sürcek inşallahh

Kızlar benim kıyafetlerim hep süt lekesi oldu makinaya attım ama çıkmamış ya göğüs pedi yoktu evde hep tişörtlerim hastaneye gidip gelirken akmış mahvoldu neyle çıkar sizce ? Ne yapmam lazım

Halini görmüyorlar mı, şikayet et biraz kuzum sana da yazık, 5 çocuğa niye bakıyorsun hamile halinle anaları baksın kendi çocuklarına senin zaten 3 tane var 🙄
Onlar bahceyle ilgileniyorlar hepsı tepem de işte yoruldum desemde fayda yok malesef yapılmasa kalıyor öyle düşün bebegın çantasını bıle buraya çıkardı esım

X