2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
gözün aydın canım çok geçmiş olsun

Kızlar ben acile gittim baskı hissi var diye nst beğenmedi doktor doğumhaneye yönlendirdi orda iki saat nstde kaldım 3-4 dakika aralıklarla düzenli sancım çıktı kasılma geldiğinde belime ve makatıma vuruyor ama açıklık yok. Klasik olarak ben yine yatışı reddettim eve geldim sancılar dayanılmaz olursa gideceğim şimdilik dört dakikada bir vuruyor ama dayanılmaz değil

Aha biri daha doğuruyo bu kadar kısa aralıklarla sancı giriyo nasıl açıklık olmuyo

Çok geçmiş olsun kuzum Açılma ihtimaline göre hangi durumlarda hastaneye gitmeni söylediler peki

Sancı aralığı kisaymis kaç haftalıksin cankm

Aha biri daha doğuruyo bu kadar kısa aralıklarla sancı giriyo nasıl açıklık olmuyo
Beş haftadır bir cm açıklıkla geziyorum ben sancılarım da hep var ama ilerlemiyor niyeyse ilkinde de suyum gelmişti ama açıklık olmuyordu sezaryen olmuştum

Çok geçmiş olsun kuzum Açılma ihtimaline göre hangi durumlarda hastaneye gitmeni söylediler peki
Suyum gelirse sancı süresi kısalırsa kasılma hissi hiç geçmemeye başlarsa ya da ağrılarım dayanılmaz olursa gel dedi

sancı odasında bir kadın vardı 12 saattir buradaymış ve açıklık sadece 2 cm olmuş 40+3üm diyordu sancıdan ağladığında sancı değeri 10 çıkıyordu takip ediyordum benimki 45 falan oluyor sadece rahatsızlık hissediyordum bu sancı olayı o rakamlara bağlı olan bir şey değil mi anlamadım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…