2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hiç öyle bişey demedi Nst sırasında karnım sertlesince ekrana baktım sancı göründü 75i gördüm ama düzensiz olmadığı için sıkıntı yok dedi doktorum bu doğumu başlatmaz dedi

Hiç öyle bişey demedi Nst sırasında karnım sertlesince ekrana baktım sancı göründü 75i gördüm ama düzensiz olmadığı için sıkıntı yok dedi doktorum bu doğumu başlatmaz dedi
Benim yemekten sonra akşam saatleri oluyor genellikle o sertleşmelerim düzensiz yani. Böyle diye diye doğurucaz işte

Kızlar ağustos annelerine baktım patır patır doğurmuşlar ağustosun daha 15i o yüzden yakında buralarda daha da seyrelir gibi geliyor

Kızlar bebek de bugün hareket yok vurma itme gibi sadece kasılma var kasilirken hareket hissediyorum o kadar ebe 2 saat hareket etmezse doktora git muhakkak dedi ama kasılmadaki oynamalarda hareket sayılır mı

Kızlar bebek de bugün hareket yok vurma itme gibi sadece kasılma var kasilirken hareket hissediyorum o kadar ebe 2 saat hareket etmezse doktora git muhakkak dedi ama kasılmadaki oynamalarda hareket sayılır mı
Yazıp gönderdim hareket etmeye başladı Allah'ım

Elinle dokun oyna okşa bak bakayım tekme atıyor mu tatlı şeyler ye

Aynen aynenn valla benim kocamin göbegi benimkinden büyük oldu hamileligimde nasil oyle oldu anlamadim

Aynen aynenn valla benim kocamin göbegi benimkinden büyük oldu hamileligimde nasil oyle oldu anlamadim
Of benim kocamda öyle ya benden çok kilo aldı beli ağrıyor ve sürekli uyuyakalıyor yakında kasılma ve sancı başlarsa hiç şaşırmayacağım bide sürekli ciddi ciddi senin ağrıyan yerin benimde ağrımaya başladı diyor

Ahahah hamile esi olan erkeklerde de gebelik belirtileri gorulebiliyormus akademik makaleler var bunla ilgili. Benim esimin de her yeri agriyor hep uykusu var ve karni 9 aylik gibi sisti ben senden önce dogurucam diyo

Kız çok süslü crosslar var insan onlardan atar bu ne

Doktor calısamaz raporu almana gerek yok dedi. Bu verdiğim raporda izne cıkma tarihin yazıyor dedi. Tekrar iletirim bunu olmazsa işyerine anlatırım

Bugün çocuğumun beşiği geldi ama benim yavrum hala hastanede çok duygulandım ya
Kuzum sag salim dogdu. Ve eve gelicek. O senin gökkuşagı bebegin. İkinizde kısa bir süre güçlenmek için ayrısınız. Bittiginde kücük bir hatıra belki cogu zaman unutacagın bir anı olucak. Aklında hep enn güzel kısımları kalıcak

Buna da şükür şükür ki sağlıklı Bu günler de geçecek inşallah

Ahahah hamile esi olan erkeklerde de gebelik belirtileri gorulebiliyormus akademik makaleler var bunla ilgili. Benim esimin de her yeri agriyor hep uykusu var ve karni 9 aylik gibi sisti ben senden önce dogurucam diyo
Of ya tam tersine denk gelsem şaşardım zaten olsun onlarda doğursun lar bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…