2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Suyum gelirse sancı süresi kısalırsa kasılma hissi hiç geçmemeye başlarsa ya da ağrılarım dayanılmaz olursa gel dedi
Anladım. Takiptesiniz o zaman bu gece. Hakkınızda hayırlı olan kolaylıkla sağlıkla olsun inşallah canım. Haberdar edersin. Dualarımız seninle

Anladım. Takiptesiniz o zaman bu gece. Hakkınızda hayırlı olan kolaylıkla sağlıkla olsun inşallah canım. Haberdar edersin. Dualarımız seninle
İnşallah fake atıyordur yine uyumayı deneyeceğim bakalım geçecek mi

Yaaa çok duygulandım bence bugün gelmemeli ufaklık
Valla evde bebe olunca tek dileğim bari gece gelse de çocuğun uyku saatinde kafam rahat girsem ameliyata yoksa aklım evde kalacak insan gönül rahatlığıyla bi gidip kendini kestirtemiyor bile ya ilk çocuğunu doğuracak olanlar kıymetini bilin

Kızlar aşırı mide bulantım ve halsizliğim var. Arada bağırsaklarım ağrıyor ama ishalim yok. Ne önerirsiniz?

Yok cnm degıl benim 8 cm acıklıkla bıle 50 yı anca buluyor du sancı degerı ama ben yerimde duramıyordum haftaya perşembe ve randevum var bakalım bıze ne denılecek

Kızlar bebek de bugün hareket yok vurma itme gibi sadece kasılma var kasilirken hareket hissediyorum o kadar ebe 2 saat hareket etmezse doktora git muhakkak dedi ama kasılmadaki oynamalarda hareket sayılır mı
2 saatte hareket etmezse cidden sıkıntı mı?
İki gundur çok hareketsiz, hıçkırık tutuyor hergun ama kuvvetlı tekmeler yok.
alt tarafata kıpırtılar hissediyorum.
Ne olunca telaşlanmalıyım bilemedım

Yok cnm degıl benim 8 cm acıklıkla bıle 50 yı anca buluyor du sancı degerı ama ben yerimde duramıyordum haftaya perşembe ve randevum var bakalım bıze ne denılecek
O zaman ne diye bizi nst bağlayıp ağrı var mı diye kontrol ediyorlar ki çok saçma bence

Acı eşiği düşüktür belki o kadının bı de 12 saattir orada olmanın psikolojisi aglatiyodur belki

2 saatte hareket etmezse cidden sıkıntı mı?
İki gundur çok hareketsiz, hıçkırık tutuyor hergun ama kuvvetlı tekmeler yok.
alt tarafata kıpırtılar hissediyorum.
Ne olunca telaşlanmalıyım bilemedım
Sayılır cnm Benimkide kasılma da hareket edıyor hep kasıklarda hıckırmasını hissediyorum hep şuan uzamdım ve karnım taş gıbı canımı fena yakıyor dıyebılırım alanları eskısı gıbı genıs degıl daraldı iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…