2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Gözün aydııın sağlıkla mutlulukla büyüsün bebişler

Hayırlı olsun gözün aydın

Gözün aydın canım sağlıkla kavuşun ağrıların bir an önce geçer inşallah.
Ayy bugün ne güzel çifte çifte mutluluk haberleri aldiiik. Sıradaki gelsiiiin

Gözün aydın sağlıklı ömürleri olsun canımm , güzel günlerde büyüsünler

Bir acile gitmeni öneririm yediğin birşey de dokunmus olabilir belki sıcaklardan olabilir belki de doğum başlangıcıdır bilemeyiz
Mide bulantısı dan duramadım acile geldik. Nst baktılar. Bi 10-15 e düşüyor, biraz sonra 25-30, sonra düşüyo yine, sonra tekrar 30-35 bu sefer. Anlamadım sancım mı var. Anormal hissettiğim bişey yok bulantı hariç

Üşüttün mü acaba
Kuşum birden oldu. Sağlık ocağına gittim geldim ondan sonra başladı. Eşime göre sıcak çarptı da. Acile geldik kan idrar verdim. Nst çektiler. Doktorun bakmasını falan bekliyorum. Kan sonucu çıkmış idrar sonucu çıkmamış daha bulantı da devam ediyor

Tansiyonun falan normal mi peki bugün sıcak havada kaldın mı o da etkilemiş olabilir doktor ne dedi peki bu durum karşısında

Al benden de o kadar. Hem kavuşmayı çok istiyorum hemde duygularıma engel olamıyorum. Nasıl başlayacak nasıl gelecek derken kendi kendimi korkutuyorum

Güzel günlerde büyüt bebislerini kzuum grubun bebisleri çoğalıyor her geçen gün

Çok geçmiş olsun canım. Sıcak da etkilemiş olabilir. Sancı hissediyor musun

Tansiyonun falan normal mi peki bugün sıcak havada kaldın mı o da etkilemiş olabilir doktor ne dedi peki bu durum karşısında
Tansiyonum evde de triyajda da normal çıktı. Sıcakta çıktım 15 dk yürüme mesafesinde sağlık ocağına gittim bir ama. Öğlen 3 ten beri bulanıyor
Mide bulantısı için serum bağladılar. Açıklığa baktılar şimdi, açıklık yokmuş çok şükür. Sancı da öyle dikkat çekici bir şey hissetmiyorum. 35-36 olduğunda falan da öyle çok rahatsız olmadım. Her akşam hissettiğim kasılmalar gibiydi yani farklı bir şey yoktu
Çok geçmiş olsun canım. Sıcak da etkilemiş olabilir. Sancı hissediyor musun

Sıcak etkilemiş olabilir kan vs baktılar mi enfeksiyon için ins yoktur enfeksiyon

Sıcak etkilemiş olabilir kan vs baktılar mi enfeksiyon için ins yoktur enfeksiyon
Kan ve idrar aldılar acilde. Kan sonucu çıkmış ama idrar sonucu çıkmamış dedi ebe. E nabızdan hiç biri gözükmüyor tabi. Tahliller ile ilgili bişey demediler. Hem onun sonucunu bekliyoruz hem de serumu. Valla inşallah enfeksiyon yoktur dediğin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…