2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kuzum bende doktoruma söyledim karın sertleşmelerim çoğaldı diye doktorum bana zayıfsın o yüzden daha çok hissediyorsun dedi 😂 saçma geldi biraz ben doğurucağıma bağlamak istemiştim duydun mu hiç böyle bişey 😂
Hiç öyle bişey demedi 😅 Nst sırasında karnım sertlesince ekrana baktım sancı göründü 75i gördüm ama düzensiz olmadığı için sıkıntı yok dedi doktorum bu doğumu başlatmaz dedi

Hiç öyle bişey demedi 😅 Nst sırasında karnım sertlesince ekrana baktım sancı göründü 75i gördüm ama düzensiz olmadığı için sıkıntı yok dedi doktorum bu doğumu başlatmaz dedi
Benim yemekten sonra akşam saatleri oluyor genellikle o sertleşmelerim düzensiz yani. Böyle diye diye doğurucaz işte 😂

Kızlar ağustos annelerine baktım patır patır doğurmuşlar ağustosun daha 15i o yüzden yakında buralarda daha da seyrelir gibi geliyor

Kızlar bebek de bugün hareket yok vurma itme gibi sadece kasılma var kasilirken hareket hissediyorum o kadar ebe 2 saat hareket etmezse doktora git muhakkak dedi ama kasılmadaki oynamalarda hareket sayılır mı

Kızlar bebek de bugün hareket yok vurma itme gibi sadece kasılma var kasilirken hareket hissediyorum o kadar ebe 2 saat hareket etmezse doktora git muhakkak dedi ama kasılmadaki oynamalarda hareket sayılır mı
Yazıp gönderdim hareket etmeye başladı Allah'ım 😂😂

Elinle dokun oyna okşa bak bakayım tekme atıyor mu tatlı şeyler ye

Hangimiz yapmadık ki 😂 ama orada amaç of memelere bak gibi değil tabiki Allahım insanlar şaşırmış şeklinde 😂 artık herkes bir şekilde görüyor kızlar engel olamayız doğumdan sonra tombikto olan bizler manken gibi olucaz merak etmeyin hep beraber inanalım başaralım 🥰🥰😂😂
Aynen aynenn😆 valla benim kocamin göbegi benimkinden büyük oldu hamileligimde nasil oyle oldu anlamadim 😆😆

Aynen aynenn😆 valla benim kocamin göbegi benimkinden büyük oldu hamileligimde nasil oyle oldu anlamadim 😆😆
Of benim kocamda öyle ya 😂 benden çok kilo aldı beli ağrıyor ve sürekli uyuyakalıyor yakında kasılma ve sancı başlarsa hiç şaşırmayacağım 😂 bide sürekli ciddi ciddi senin ağrıyan yerin benimde ağrımaya başladı diyor 😂😂

Of benim kocamda öyle ya 😂 benden çok kilo aldı beli ağrıyor ve sürekli uyuyakalıyor yakında kasılma ve sancı başlarsa hiç şaşırmayacağım 😂 bide sürekli ciddi ciddi senin ağrıyan yerin benimde ağrımaya başladı diyor 😂😂
Ahahah hamile esi olan erkeklerde de gebelik belirtileri gorulebiliyormus akademik makaleler var bunla ilgili. Benim esimin de her yeri agriyor hep uykusu var ve karni 9 aylik gibi sisti😆😆 ben senden önce dogurucam diyo😆😆

Evde makyaj yapan misafirliğe giderken bile topuklu ayakkabısını çantasında taşıyan süslü kayınvalidemin sabah sana alayım mı diye attığı terliğe bakın😄 ben bunu balkon terliği yaparım anca hastanede giyecekmişim peh
Kız çok süslü crosslar var insan onlardan atar bu ne 🤦🏻‍♀️

Kuşum ben ön muhasebeye bakıyorum ama çalışabilir raporu almışsın şimdi çalışamaz raporuda alıp çalıştığın kuruma teslim etmen gerekiyor onlar da genel muhasebeye iletiyorlar. Sisteme işleniyor buda senin ne zamandan itibaren raporlusun doğumdan sonra ne kadar izinli kalabileceksin onu belirliyor. En son doğumdan sonra doğum belgen sgk nın sistemine düşüyor ve doğum paran hesaplanıyor 🥰
Doktor calısamaz raporu almana gerek yok dedi. Bu verdiğim raporda izne cıkma tarihin yazıyor dedi. Tekrar iletirim bunu olmazsa işyerine anlatırım 🙏🏻

Bugün çocuğumun beşiği geldi ama benim yavrum hala hastanede çok duygulandım ya 🥲🥲
Kuzum sag salim dogdu. Ve eve gelicek. O senin gökkuşagı bebegin. İkinizde kısa bir süre güçlenmek için ayrısınız. Bittiginde kücük bir hatıra belki cogu zaman unutacagın bir anı olucak. Aklında hep enn güzel kısımları kalıcak

Kuzum sag salim dogdu. Ve eve gelicek. O senin gökkuşagı bebegin. İkinizde kısa bir süre güçlenmek için ayrısınız. Bittiginde kücük bir hatıra belki cogu zaman unutacagın bir anı olucak. Aklında hep enn güzel kısımları kalıcak
Buna da şükür şükür ki sağlıklı 🙏🏻 Bu günler de geçecek inşallah 🙏🏻

Ahahah hamile esi olan erkeklerde de gebelik belirtileri gorulebiliyormus akademik makaleler var bunla ilgili. Benim esimin de her yeri agriyor hep uykusu var ve karni 9 aylik gibi sisti😆😆 ben senden önce dogurucam diyo😆😆
Of ya tam tersine denk gelsem şaşardım zaten 😂😂 olsun onlarda doğursun lar bakalım 😂

X