Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim başlarda düşük tehlikem vardı diye biz de korktuk sonra eski doktorum beni plasentanda kanama riski var ve plasentam dar tabanlı yerleştiği için (ki öyle bişey yokmuş) ayrılma riski var falan diyerek yalandan ve yoktan yere beni korkuttu spor yapmama hiç izin vermemişti.
Ben de yenice başladım pilates yapmaya. Ama şu an pilates yaparken karnım sertleşiyor, bebek toplanıyor belim ve kasıklarım ağrıyor, bazı pozisyonlarda makatımda dolgunluk ve baskı hissediyorum. Bunlar olması gereken şeyler mi yoksa doğumu başlatmaya sebep olursa diye biraz daha hafiften almalı mıyım bilemiyorum

tam anlamıyla binbir türlü şey dönüyor kafamızda erkeklerin bu kadar düz bakması beni öldürüyor ya

Bende senin gibiyim merak etme tek değilsin

BB_Queen kucuksusam Fatmaben D dionysosss hepiniz çok sağolun kızlar. sıcak suyla duş aldım, yumuşak bi tarakla masaj yaptım sonra duştan çıkıp biraz makineyle sağdım ve zeytinyağı sürüp elimle tekrar masaj yaptım. gücüm yetmeyince eşim eliyle sağdı. artık süt akmayıncaya kadar sağdım ve baya yumuşadı. en son soğuk kompres yaptım ve bitirdim çok şükür kızarıklık geçmiş. inşallah tekrarlamaz size de lazım olur belki ileride diye sonucu yazdım

Vallahi ben rahatladım mesajınızı görünce çok sevindim.

Ben hareketleri yaparken kendimi dinliyorum, zorluyorsa yapmıyorum ya da alternatifli söylüyorsa hoca öyle yapıyorum ama öyle baskı ve dolgunluk hissi varsa doktora sorup ilerle bence canım

Ay çok mutlu oldum inşallah bir daha olmaz.

Benim en yakın arkadaşım mastit olmuştu bana dediği ilk şey 3 kere daha normal doğururum ama mastit olmayayım çok tırsıyorum ben de

Ay çok mutlu oldum inşallah bir daha olmaz.

Benim en yakın arkadaşım mastit olmuştu bana dediği ilk şey 3 kere daha normal doğururum ama mastit olmayayım çok tırsıyorum ben de
evet ya çok fena bir acı dümdüz yatakta yatarken bile göğsüm deli gibi ağrıyordu şimdi üstümden yüz kilo yük kalkmış gibi. inşallah tekrarlamaz. gece sağmaya kalkınca da aynı işlemleri tekrarlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…