Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
O da senin kadar üzülüyordur belki sizin için zor bir süreç ama geçecektir eminim sıkma sende canını yavrunuz eve gelince her şey yoluna girer bence. Onlara da hak veriyorum bazen çok şey bekliyoruz ama hakkımız da var ne yalan soyliyim zor süreçlerden geçiyoruz daha ince daha özenli davranabilirler. Hem kendimizi hem yavrumuzu düşünüyoruz kafamızda binbir türlü şey dönüyor korku, telaş, bunalım bir sürü duyguyla aynı anda başa çıkmaya çalışıyoruz

Plates yapma kuzum ya zorlama kndini daha fazla bel ağrısı bnde de var bugün daha erken gelmesinler bu haftalarda
Ya benim doktorum hani yap, o kasların çalışsın esnesin doğumuna faydası olur dediği için her gün yapmaya çalışıyorum sadece duracağım zamanı pek kestiremiyorum onu da eşim uyarırsa öyle farkediyorum. Dün abartmışım mesela, eşim bugün söyledi, dün hevesim kırılmasın diye söylememiş
Bu pilatesten dolayı erken gelme riski var mıymış gerçekten

Ben de çok çekindim de sağolsun mental olarak da çok destekledi beni canımın içi bey
Yaaa şu süreçte en önemli şey mental destek bence canım Burdan da gördüğüm hepimizin beklediği “evet, zor seni anlıyorum ve yanındayım” hissiyatının verilmesi. Umarım doğumumuzu da lohusalığımızı da güzel hislerle tamamlarız hepimiz

Riski bilmiyorum ama doğuma yardımcı olduğu için erkn haftalarda yapılırsa rahmi uyarabilir ya bir iki hafta daha bkle yada yaprsan çok uzun süre yapma bu haftalarda

Kızlar aldığınız lohusa takımlarını atsanız benim gibi henüz almayanlara fikir olsa ne güzel olur.
Canım ben iki tane güzel takım aldım gelen giden olur, fotoğraf çekeriz diye. Onun dışında önden düğmeli normal pijama takımı koydum.

Eklentiler

• IMG_2484.jpeg
    75,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_2485.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 51
Riski bilmiyorum ama doğuma yardımcı olduğu için erkn haftalarda yapılırsa rahmi uyarabilir ya bir iki hafta daha bkle yada yaprsan çok uzun süre yapma bu haftalarda
Ben online pilates yapıyorum. Hamilelik öncesi aktif pilates yapardım. Maalesef eşimin de korkusundan dolayı hamile pilatesine geç başladım, pilates hocam doktor onayı varsa 12.haftadan itibaren başlanabilirdi diyor. Şuan son düzlükte ne yapsak kârdır mantığıyla yapacağız seninkini dedi Umarım işe yarar. O yüzden erken doğuma sebep olacağını sanmıyorum, ne kadar yaparsak o kadar iyi bence şuanda artık

Kızlar aldığınız lohusa takımlarını atsanız benim gibi henüz almayanlara fikir olsa ne güzel olur.

Ben çok kilo aldım beyaz ve bordo hariç diğerlerini evde şu an da giyiyorum.

Son düzenleme:
Ben 35+2 deyim daha o yüzden daha erkn diye düşünüyorum ama benim kız vurup duruyor habire kasıyor kendini de

Kızlar bu akşam ikinci kez oldu sağ kasığıma inanılmaz bir ağrı giriyor 10 15 saniye kadar sürdü ikisi de ama daha önce ki hiçbir ağrıya benzemiyo gözümden yaş geldi bu nedir acaba ya

Kızlar bu akşam ikinci kez oldu sağ kasığıma inanılmaz bir ağrı giriyor 10 15 saniye kadar sürdü ikisi de ama daha önce ki hiçbir ağrıya benzemiyo gözümden yaş geldi bu nedir acaba ya
Soğuğa yakın suyla duş alistersen balım bakalım kasların rahatlasın belki iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…