Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Kızlar çok önemli bir konuda fikriniz lazım. Bugün benim bir görevlendirmem çıktı, 19-20 kasım tarihleri için yurtdışı görevi. Ben o tarihlerde sata göre 34 ultrasına göre 35 haftalık olacağım. Doktorum sancın olmaz ise kısa süreli seyahatler sıkıntı olmaz dedi. Ama güvenemiyorum bir türlü, hemen cevap vermem gerekiyor. Siz olsanız bu riski alır mısınız? Gideceğim yer viyana, hem bir çok istediğim şeyi alabileceğim hem de ciddi bir harcırah alacağım ama bir sorun olursa orda ne olur bilemiyorum, seyahat sigortası yaparlar mı ondan bile emin değilim. Kafam çok karıştı
canım, bildiğim kadarıyla uçuşla ilgili bir risk yok hamilelikte. havayolu şirketleri kendilerini korumak adına rapor istiyorlar, bizi değil. eğer hareketle ilgli genel bir sıkıntın yoksa (kısa serviks vs) ve canım gitmek istiyor ise; dert etme. istemiyorsan bundan güzel bahane olamaz zaten☺️☺️

Kızlar çok önemli bir konuda fikriniz lazım. Bugün benim bir görevlendirmem çıktı, 19-20 kasım tarihleri için yurtdışı görevi. Ben o tarihlerde sata göre 34 ultrasına göre 35 haftalık olacağım. Doktorum sancın olmaz ise kısa süreli seyahatler sıkıntı olmaz dedi. Ama güvenemiyorum bir türlü, hemen cevap vermem gerekiyor. Siz olsanız bu riski alır mısınız? Gideceğim yer viyana, hem bir çok istediğim şeyi alabileceğim hem de ciddi bir harcırah alacağım ama bir sorun olursa orda ne olur bilemiyorum, seyahat sigortası yaparlar mı ondan bile emin değilim. Kafam çok karıştı
Seyahat sigortasını ogren bence o onemli ucuz bir sey zaten sen kendin de yaptırabilirsin ama hamile olunca sigortayı yaptırırken hamile oldugunu da belirt ona göre kapsamı değisiyordur belki

canım kızlar, nasılsınız? epeydir giremedim yine, okumaya çalıştım ara ara ama kaçırdım ipin ucunu tabii.

dün şeker yükleme testi yapıldı 75 gr, epey geç yaptırabildim: 27+1’e denk geldi. çok şükür çıkmadı. ama sapık gibi dikkat ederek besleniyordum, zaten çıksa da ancak bu kadar yapabilirdim sanırım. kutlama için bugün gidip hurma aldım, canım çok istedi. yarın yiyeceğim 1 tane 🤩

alışverişe daha başlamadım halen. eşimle aram biraz limoni, azıcık yalnız hissediyorum. alışveriş de bu modda biraz zor olacak ama bir yerden başlamak lazım, biliyorum. ama belli başlı ürünlerde karar verebildim marka-modele şükür.

canım kızlar, nasılsınız? epeydir giremedim yine, okumaya çalıştım ara ara ama kaçırdım ipin ucunu tabii.

dün şeker yükleme testi yapıldı 75 gr, epey geç yaptırabildim: 27+1’e denk geldi. çok şükür çıkmadı. ama sapık gibi dikkat ederek besleniyordum, zaten çıksa da ancak bu kadar yapabilirdim sanırım. kutlama için bugün gidip hurma aldım, canım çok istedi. yarın yiyeceğim 1 tane 🤩

alışverişe daha başlamadım halen. eşimle aram biraz limoni, azıcık yalnız hissediyorum. alışveriş de bu modda biraz zor olacak ama bir yerden başlamak lazım, biliyorum. ama belli başlı ürünlerde karar verebildim marka-modele şükür.
Maşallah canım herşey yolundaymış 🥰 en güzel moral alışveriş değil midir ya 😁😁 eşiyle limoni olmayan yok sanırım aramıza hoş geldin 🤣

Maşallah canım herşey yolundaymış 🥰 en güzel moral alışveriş değil midir ya 😁😁 eşiyle limoni olmayan yok sanırım aramıza hoş geldin
hoş bulduk canım☺️
yani sinirim alınmış gibi hamilelik başından beri ama beni bile çileden çıkardı. mümkün olduğunca az iletişime girerek geçirmeye çalışıyorum süreci.

bu kadar odun olmak da bir başarı bir tür için sanırım 😀 amaan neyse, bebeklerimize odaklanalım biz

Riskli bi gebeliğin yoksa gitmelisin❤️ ben olsam kaçırmazdım sanırım böyle bi fırsatı ve Viyana cidden büyüleyici sanat dolu bir şehir, hayran kalmıştım

Bebişe alışveriş yapmak modunu yükseltiyor insanın, sıfırdan başlamak çok keyifli 🖤 umarım diğer problemler de en kısa sürede çözülür.

Zaten ilk o geldi aklıma, outlet mağazaları çok uygun oluyormuş sanırım🥲 madem şehir de güzel o zaman gideyim ya, nasip artık gerisi😅
Outlet mağazalar biraz şehrin dışında olabiliyor. Araba olursa daha iyi olur senin için. Almanyadan baby one ve baby-walzdan çok eşya almıştım. Bir tanesinde cartes tulumlar hep 300 tlye falan geldi. Baby one daha ucuz ve çok minnoş şeyler vardı. Ama konumlarına baktım aşırı tersler yol ve merkezden uzaklar. Nasıl olur bilemedim. Yurtdışında yaşayanlar markaları daha iyi bilir 😁 primark da çok ucuz bi yer ama bir tane buldum.

hoş bulduk canım☺️
yani sinirim alınmış gibi hamilelik başından beri ama beni bile çileden çıkardı. mümkün olduğunca az iletişime girerek geçirmeye çalışıyorum süreci.

bu kadar odun olmak da bir başarı bir tür için sanırım 😀 amaan neyse, bebeklerimize odaklanalım biz
Valla bana nefes alması bile battığı için yüzüne bile bakmıyorum 🤣🤣 bebişine en güzel şeyleri al sen boşver geldikçe kıyafetler eşyalar mutlu olcaksın 😁

Hosgeldın 🌸Hiç sorun değil şimdilerde almaya başlarsın hatta ben tulum falan çok almadım haftaya uygun olursam gıdıp bakıp almayı düşünüyorum büyük eşyaları da Kasım da alıcaz 🩷öyle ufak tefek alıyorum

Yaa bu nedir eriyorum resmen ben bile oynarım 😍🥰

Eklentiler

• IMG_3135.jpeg
    IMG_3135.jpeg
    108,1 KB · Görüntüleme: 44
Valla bana nefes alması bile battığı için yüzüne bile bakmıyorum 🤣🤣 bebişine en güzel şeyleri al sen boşver geldikçe kıyafetler eşyalar mutlu olcaksın 😁
Bana da batıyor herkesın hareketi kendımı çok kasıyorum ınsanlara bulaşmamak bu sefer benım modum düşüyor nasıl olacak😂😂

Kızlar ikinci soru, ıslak mendil olarak ne alacaksınız? Ben kurur diye son ana bıraktım. Zeytinyağlı sleepy ve baby turco var radarımda. Bir de bugün lohusa takımı şeysini hallettim, tacıma kadar aldım üzerimden bir yük kalktı anlatamam. Çarşıya gidip bakalım hem değişiklik olsun dedim yeminle gelinliğim daha sadeydi çoğundan, henüz almayan bacılarıma sabır diliyorum sjfjdkdk bir de mağazadan bebeme kürk patik aldım bugün iki tane, bayıldım 🤭

Eklentiler

• IMG_4233.png
    IMG_4233.png
    312,5 KB · Görüntüleme: 44
X