Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bana bugün ebe hastane çantasına koyacağın her bir kıyafeti ayrı ayrı kilitli poşetlere koy dedi. Ben hemşireye vereceğimi bir hurca kalanlarını başka bir hurca koymuştum. Ne giydirsem diye sürekli karıştırcan hepsine ellenecek, eve gidince de temizleri de yıkamak zorunda kalacaksın yoksa dedi. Bana da mantıklı geldi şimdi tekrar bavulumu düzenliyorum

Kız ben yazmıştım buraya görmemişsin

Benim hastahanemdeki gebe eğitmeni kusmuk kaka yada çiş kazalarının çok olabileceğini en az 4 takım koymam gerektiğini kontaminasyon olmasın diye tek tek kilitli poşetlere koyarsam evde de yıkamadan giydirebileceğimi söylemişti

Aa evet görmedim yazdığını ben de şimdi öyle hazırladım kaldırdım. Bavulu elli kez düzenledim bu sondur inşallah

Çok şükür Eşime diyorum ki hadi gidelim hemen sezeryan oliyim artık kavuşalim oluyor mu öyle hemen gidelim diyor ben espri yapmıştım oysa
Sen herhangi birşey yapıyor musun kzum şuan rahim uyarılsın diye yoksa akışına bıraktın bekliyor musun sen 36 yı geçmişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…